Зараз на сайті:

Посади дерево – дихай разом з планетою PDF Друк
Новини - Новини
П'ятниця, 17 березня 2017, 14:28

Ліс відіграє велику роль у житті людини та суспільства, адже він є легенями планети, які постачають кисень та відновлюють склад повітря, є незамінним постачальником сировини для промисловості країни, та є притулком для багатьох звірів .

Ліси – важлива складова частина навколишнього середовища. Як екологічна система ліс виконує різні функції і водночас є незамінним природним ресурсом .Численні дослідження як у нас в країні, так і за кордоном підтвердили виняткове значення лісів у збереженні екологічної рівноваги в природному середовищі.

Саме тому Брусилівський район долучився до озеленення країни.
16 березня в Болячівських лісах відбулася висадка сосен, до якої долучилися учні Брусилівської ЗОШ №1, Водотиївської ЗОШ, працівники ПП «Україна» та ТОВ «Долинівьке».

Закликаємо всіх організовувати подібні акції та озеленяти нашу країну.