Зараз на сайті:

Душа митця завжди крилата PDF Друк
Новини - Новини
Четвер, 09 березня 2017, 16:58

Весна 9 березня 1814 року подарувала нашій нації надію на відродження з попелища власної культури. Цією надією став геній літературної і філософської думки, художник, славетний син української нації – Тарас Григорович Шевченко. З нагоди 203-ї річниці від дня народження Кобзаря біля пам’ятника Тарасу Шевченку пройшов мітинг. Серед учасників заходу – представники влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, керівники району.

До підніжжя пам’ятника поклали квіти від вдячних нащадків, які пам’ятають і будуть передавати прийдешнім поколінням заповіти Кобзаря.

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Ненюк у вітальному слові зазначив - «Україна у творчості Шевченка – це передусім волелюбний народ. Ціною героїв Майдану, Героїв антитерористичної операції, які поклали  свої життя за нашу свободу, ми тепер виборюємо справжню Незалежність, про яку так мріяв великий Кобзар Т.Г. Шевченко і про яку  вже ніхто не зможе сказати, що воля і свобода далися Україні надто легко. Увібравши в себе душу народу, він підніс його духовну велич і красу на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ. Тарас Шевченко звеличив Україну, звеличив весь український народ. Тож бережімо пам’ять про наших героїв.»

Учні ЗОШ № 1 на заході читали вірші Кобзаря.

Учасники мітингу на завершення міроприємства, тримаючи руку на серці, заспівали Гімн України.

Народе мій! Великий український,

Ти пута зняв з козацького коня.

Вже – з волею – і хліб святий, і сільця,

Тож зміцнюй, бережи її щодня.

Будь пильним, мій довірливий народе!

Не раз вже потрапляв у пастку ти.

Підняти прапор – то ще не свобода.

Будь мудрим! Вір, що дійдем до мети! (Т.Г.Шевченко)

Сектор інформаційної діяльності та

колунікацій з громадськісю апарату райдержадміністрації

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 березня 2017, 09:27