Зараз на сайті:

Шановні жінки Брусилівського району! PDF Друк
Новини - Новини
Вівторок, 07 березня 2017, 14:31

Картинки по запросу 8 березняСердечно вітаю вас із прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем!

Сьогодні Ви, жінки, берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни. Серед вас є суспільні діячі і керівники великих підприємств та організацій, вчителі і лікарі, спортсмени і міліціонери, діячі культури і службовці... Але у першу чергу світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища, сімейного затишку. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Шануймо жінок, друзі. Даруймо їм привітання, квіти, увагу і не тільки на 8 березня. Зробімо їх життя комфортнішим, зручнішим, сповненим любові та радості. Зробімо їх життя щасливішим. Хіба не в цьому мета свідомого існування людини – робити життя того, кого цінуєш – кращим?

Без жінки уявити наш світ неможливо. І він – цей світ – у якому є жінка – прекрасний. Тому за всіх часів найтепліші слова були присвячені саме жінці.

У це чудове свято від усієї душі бажаю вам щастя. Нехай там, де ви з'являєтеся, розцвітають усмішки і лунають компліменти. Нехай весна живе у вашому серці щодня.

Низький уклін вам, дорогі Жінки!

З повагою Олександр Ненюк,

перший заступник голови райдержадміністрації