img

Паспорт району

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На Брусилівщині вшанували учасників бойових дій на території інших держав PDF Друк
Середа, 15 лютого 2017, 20:22

15 лютого в районному Будинку культури вшановували учасників бойових дій на території інших держав.

Перед урочистостями керівники району та селища поклали квіти до пам’ятника воїна-інтернаціоналіста В.Г.Тимошенка, воїнів АТО та обеліска Слави. Далі всі вирушили до районного Будинку культури.

Урочистості було проведено у форматі Фестивалю під назвою «Розстріляна молодість», в якому взяли участь школярі навчальних закладів району.

На урочистості завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Ненюк, голова районної ради Ніна Рафальська, селищний голова Володимир Габенець, очільники громадських організацій району, жителі району, молодь, а також воїни-інтернаціоналісти.

Учасники заходу мали змогу поринути в атмосферу минулого та відчути біль сьогодення на передовій, так як на фестивалі звучали вірші та пісні про війну, про безкінечні материнські очікування на своїх дітей з війни…

Олександр Олександрович звернувся до всіх ветеранів з подякою за їх величний подвиг та висловив співчуття матерям, сини яких загинули у війні та їх дружинам:- «Ви йшли туди не за орденами і медалями. Вірні військовій присязі, Ви були переконані, що виконуєте почесний інтернаціональний обов’язок перед дружнім народом. Ми низько схиляємо голови перед усіма матерями, дружинами, батьками, братами і сестрами, чиї серця жорстоким болем непоправної втрати обпалила ця війна.

 


Воїни-афганці свою солдатську присягу виконали до кінця з честю та гідністю. І у пам’яті майбутніх поколінь вони назавжди залишаться прикладом зразкового виконання свого військового обов'язку. Подвиг героїв Брусилівщини, які загинули, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок на території інших держав, в тому числі і на території Афганістану, навіки залишиться в наших серцях».


З кожним днем ми все віддаляємось від вогненних років афганської війни. Але життя готує для українського народу нові випробування, де воїни-інтернаціоналісти подають приклад мужності і вірності військовому обов’язку теперішнім героям. Їхня мужність, героїзм, самопожертва в теперешній час надзвичайно важливі для збереження миру, для моральної підтримки учасників АТО, для патріотичного виховання молоді.

У глибокій скорботі схиляємо голови перед пам’яттю Тимошенка Віктора та Крец Юрія, які відійшли у вічність, до кінця виконавши свій військовий обов’язок.

На сьогоднішній день на Брусилівщині проживає 44 воїни - інтернаціоналісти.

Заради миру та розвитку нашої держави ми повинні успішно трудиться в різних галузях господарства, в трудових колективах нашого району, сумлінно і професійно виконувати свій трудовий обов’язок, своєю мирною працею примножувати та розбудовувати нашу Україну.

Спасибі за подвиг! Слава Україні!

 

 

 Останнє оновлення на Середа, 01 березня 2017, 12:34
 
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin