Зараз на сайті:

Брусилівщина проводить збір допомоги в м.Авдіївку. Фотозвіт. PDF Друк
Новини - Новини
П'ятниця, 03 лютого 2017, 12:39

Районною державною адміністрацією із залученням керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців, депутатів районної ради, загальноосвітніх закладів району, церкви «Світло Євангелії», політичних партій було проведено роботу для координації надання гуманітарної допомоги постраждалим жителям м.Авдіївки Донецької області.

До збору допомоги долучились практично всі громади району, організовано пункт збору гуманітарної допомоги для постраждалих жителів м.Авдіївка Донецької області.

Через ЗМІ поширено інформацію серед населення щодо збору гуманітарної допомоги.

Жителями району було зібрано та передано продукти харчування: цукор, чай, кавовий напій, консерви рибні та м’ясні, згущене молоко, печиво, локшина швидкого приготування, крупи , борошно, олія, масло вершкове, засоби гігієни, теплий одяг, ковдри, дорослі та дитячі підгузки, медикаменти, свічки та сірники.

Районна державна адміністрація висловлює щиру вдячність небайдужим жителям району за допомогу.

Останнє оновлення на П'ятниця, 03 лютого 2017, 16:05