Зараз на сайті:

Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг PDF Друк
Новини - Новини
П'ятниця, 20 січня 2017, 12:14

День Соборності України відзначається щороку 22 січня, в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року. Свято встановлено в Україні «…враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…».

Наш район також долучився до святкування цього визначного дня. Громада Брусилівщини зібралась на мітинг біля пам’ятника І.Огієнка і це символічно, адже, він був безпосередньо причетний до величного Акту злуки ЗУНР і УНР. Саме йому було доручено організувати і провести цей захід на Софіївському майдані столиці. І він доклав немало свого таланту й зусиль, аби свято це віками згадували майбутні покоління.

Відбулось вшанування не тільки активістів УНР і ЗУНР, а й сучасних героїв, учасників Революції Гідності, воїнів АТО, які віддали життя за єдністьУкраїни.

Учасники зібрання заспівали Гімн України на знак згуртованості, цілісності та неподільності нашої держави.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну − Україну!

Останнє оновлення на Вівторок, 24 січня 2017, 11:51