Зараз на сайті:

Привітання голови райдержадміністрації Анатолія Шишковського з Новим Роком та Різдвом Христовим PDF Друк
Новини - Новини
П'ятниця, 30 грудня 2016, 08:57

Шановні жителі Брусилівщини!!!

Від щирого серця вітаю усіх Вас
з Новим роком та Різдвом Христовим!!

Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Щиро зичу Вам у новому році нових звершень та перемог в усіх справах. Нехай у Ваших оселях панує злагода, затишок і святковий настрій.

Бажаю Вам відзначити Різдвяно-Новорічні свята у духовному піднесенні, зі світлими помислами та щирою радістю.
Хай гарний святковий настрій збережеться у Ваших серцях упродовж всього наступного року, а щедра доля наділить Вас і Ваші родини міцним здоров'ям, особистим щастям, взаєморозумінням  і любов'ю.

Нехай 2017 рік виправдає найкращі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім'ям.
Хай завжди з Вами буде Господь Бог, а дорогу у майбуття осяває яскрава Різдвяна Зірка!

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 грудня 2016, 09:04