Зараз на сайті:

Відкриття та освячення храму Миколая Мирлікійського Чудотворця. ФОТО PDF Друк
Новини - Новини
Понеділок, 19 грудня 2016, 11:08

З Божою допомогою та підтримкою добрих людей- храму бути!

18 грудня відбулося відкриття та освячення храму Миколая Мирлікійського Чудотворця в с.Яструбенька.

Голова адміністрації Анатолій Шишковський та голова районної ради Ніна Рафальська нагородили грамотами Кричковського В.В., керівника будівництва храму, Булаву С.М., столяра-будівельника, Галушко В.О., столяра-будівельника, Плохотнюк Н.І. за участь в будівництві храму та розвитку духовності в районі.

Також, Архієпископ Житомирський і Овруцький Ізяслав вручив ордени та медалі меценатам та керівникам будівництва.

Варто зауважити, що громадський діяч Володимир Габенець дотримав слова громаді - за 7 місяців клопіткої роботи збудовано та освячено храм в селі Яструбенька.

Останнє оновлення на Понеділок, 19 грудня 2016, 13:10