День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС PDF Друк
Середа, 14 грудня 2016, 15:45

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року. Ця пам'ятна дата була затверджена указом президента України 10 листопада 2006 року.

Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Зараз цю подію багато хто називає просто днем ліквідатора. Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції.

На Брусилівщині керівництво району, громадськість, ліквідатори, жителі району зібрались біля памятника загиблим під час аварії на Чорнобильській АЕС для відзначення Дня ліквідатора.

Анатолій Шишковський, голова адміністрації та Василь Захарченко, селищний голова поклали квіти до памятника.

Хвилиною мовчання вшанували загиблих ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Також зі словами вдячності звернулися голова адміністрації Анатолій Шишковський, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Андрій Майструк, голова ГО "Рідний дім - Брусилівщина" Володимир Габенець.

На даний час на Брусилівщині проживає 136 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, 6 жінок-вдов, смерть чоловіків, яких пов’язана з ліквідацією Чорнобильської аварії.

Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Ми низько схиляємо голови перед вами і вшановуємо вас з особливим почуттям ! Велика Вам подяка і доземний уклін!

Сектор інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Останнє оновлення на Середа, 14 грудня 2016, 16:24