Зараз на сайті:

Привітання голови адміністрації з Днем місцевого самоврядування PDF Друк
Новини - Новини
Середа, 07 грудня 2016, 10:39

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати сільських, селищної та районної ради Брусилівського району!

Сердечно вітаю Вас з Днем місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування - свято, в якому об’єднанні сподівання, віра і прагнення громадян зробити все для того, аби наша держава була міцною, а люди – щасливими і заможними. Реалії сьогодення ставлять перед нами ціль – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка.
Сердечно дякую тим, хто вносить свій посильний вклад у розвиток селища, району, його інфраструктуру, адже, тільки спільними зусиллями ми зробимо наш район кращим.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органу місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у вирішенні питань.

Від щирого серця бажаю всім міцного здоров’я, миру, щастя, родинного затишку, благополуччя та злагоди, щоб результат нашої праці був плідним, а плани та сподівання здійснювалися та увінчувалися успіхом!

З повагою,

голова адміністрації А.Л.Шишковський