Зараз на сайті:

Відзначення Дня Збройних сил України PDF Друк
Новини - Новини
Вівторок, 06 грудня 2016, 10:17

День Збройних Сил України (ЗСУ) був встановлений постановою Верховної Ради України в 1993 році. Це свято відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні Сили України».

Це героїчне свято – 25-річчя Збройних Сил України. Керівництво району: Анатолій Шишковський, голова адміністрації, Ніна Рафальська, голова районної ради та Василь Захарченко, голова селищної ради поклали квіти до пам’ятного знаку синам і дочкам, які загинули за незалежність, гідність, цілісність України та до пам’ятника загиблого Героя, учасника антитерористичної операції на Сході Юрія Жабенка.

В свою чергу покладання квітів відбулося на території с.Хомутець, де вшанували загиблого Стельмаха Олександра та в с. Долинівка – Кіріллова Даніла.

Дякуємо Захисникам України, за те, що не пошкодували життя заради нас з вами! Заради нашого майбутнього! Спасибі всім українським солдатам, які боронять кордони нашої держави, за яскравий приклад мужності, сили духу і патріотизму!

Останнє оновлення на Вівторок, 06 грудня 2016, 10:37