УВАГА! Очікуються складні погодні умови: сильні снігопади, хуртовини, ожеледиця. Будьте обережні! PDF Друк
Четвер, 01 грудня 2016, 17:27

За інформацією Українського гідрометцентру протягом 2-4 грудня 2016 року у зв’язку з переміщенням циклону з північного заходу на більшій частині території країни очікуються сильні опади у вигляді мокрого снігу, ожеледь, хуртовини та пориви вітру до 17-22 м/с. Приріст снігового покрову становитиме 15 - 20 см.

Звертаємось до громадян з проханням бути вкрай обережними під час перебування на вулиці.

Дотримуйтесь елементарних правил безпечної поведінки, зокрема під час керування автомобілем. Нагадуємо, що при ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, саме тому необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу.

Водіям слід звертати особливу увагу на рух по мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірно виникнення ожеледиці.

Шановні громадяни! Намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження. Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101”.

При виникненні та ліквідації аварійних ситуацій на території району інформувати відділ  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації за тел. 3-03-90, факсом 30435.