Зараз на сайті:

Житомирщина-молодь-майбутнє. Фото PDF Друк
Новини - Новини
Четвер, 01 грудня 2016, 12:56

30 листопада у актовому залі музичної школи відбулись підсумки роботи молодіжної політики в  Брусилівському районі. Захід було організовано за підтримки управління сімʼї, молоді та спорту обласної державної адміністрації під назвою  «Житомирщина-молодь-майбутнє». Перед молоддю Брусилівщини виступив із вітальним словом заступник управління Олександр Антонюк, голова районної адміністрації Анатолій Шишковський, голова районної ради Ніна Рафальська. У кожному виступі відмічався незламний патріотизм молодого покоління і те, що ми маємо пишатися тим, як на наших очах відбувається становлення по справжньому незалежної держави.

Молодь нагороджувалась у семи напрямках роботи:

• громадська організація «АТО-шник» (керівник Андрій Ненюк);
  • кращі волонтери (керівник Сергій Тарасюк);
  • переможниця конкурсу краси у м.Краматорськ серед інвалідів-калясочників (Аня Коляда);
  • молодіжний центр «Дзвін» (керівник Ірина Угніч);
  • кращий молодий педагог (Яна Поліщук);
  • футбольний клуб «ВЕГА» (президент Володимир Габанець);
  • кращий ведучий (Наталія Табачна).

По закінченню свята, молодь мала можливість поспілкуватися за чашкою кави, поділитися своїми враженнями та позитивними емоціями, які вірували в їхніх душах.

Останнє оновлення на Четвер, 01 грудня 2016, 17:34