Герої не вмирають! PDF Друк
Вівторок, 22 листопада 2016, 12:11

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 року, який був святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

З метою віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, Президент України підписав Указ, яким установлено в Україні День Гідності та Свободи, який щорічно відзначатимуть 21 листопада.

Вшанування Героїв в районі розпочалося з покладання квітів в центрі селища, біля пам’ятника синам і дочкам, які загинули за незалежність, гідність та цілісність нашої держави.

Заходи продовжилися в актовому приміщенні Брусилівської райдержадміністрації. Урочистості відкрилися спільним виконанням Гімну України. З промовами на свято завітали голова адміністрації Анатолій Шишковський, учасник Революції Гідності Михайло Козар, священнослужитель УПЦКП отець Мар’ян, представник ГО «АТО-шник», учасник антитерористичної операції на Сході Віталій Фещенко, пастор церкви «Світло Євангелії» Сергій Тарасюк.

Анатолій Леонідович коротко пригадав про події 2013-2014 років на Майдані. – «Сотня активістів стояли до кінця, не злякавшись погроз і пострілів. Сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет, кордони продовжується, і від зовнішньої агресії нас захищають патріоти й щирі люди, які були на Майданах міст та містечок нашої країни. За цю боротьбу заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. Це люди, подвиг яких ми будемо пам’ятати вічно, їхня мужність переказуватиметься з покоління в покоління, вони - Герої нашого часу». Також він зауважив, що на даний час велика кількість молоді виїжджає за кордон у пошуках перспектив, вищої заробітної плати та націлив молодих людей на створення власної маленької Європи на Брусилівщині. – «Ми готові вислухати та взяти до уваги всі ваші проекти та пропозиції заради нашого з вами кращого майбутнього».

Протягом заходу було згадано хронологію «Майдану» та початок антитерористичної операції, вдалим доповненням яких були відеоролики тих подій.

Гармонійно вписувалась постановка від Осівецького НВК «Пливе кача», в якій змальовано історію українського народу, а виступ вихованця Ставищанської ЗОШ Віктора Царенка «Білі лебеді», під супровід гітари викликали сльози на очах всіх присутніх.

Хвилиною мовчання вшанували Героїв, які загинули під час захисту нашої країни: Нечипоренка Анатолія, Сидорчука Юрія, Жабенка Юрія, Стельмаха Олександра, Кірілова Даніїла.

Дякуємо Захисникам України, за те, що не пошкодували життя заради нас з вами! Заради нашого майбутнього! Спасибі всім українським солдатам, які боронять кордони нашої держави, за яскравий приклад мужності, сили духу і патріотизму!

Пролунало в країні мовчання.

Навіть вітер затих на хвилину:

Відбувалось останнє прощання,

Зі словами " Герої не гинуть".

Я почула, як плаче держава,

Що синів її в землю ховають.

Ви не вмерли! В Вас вічність і слава,

Бо Герої, як ви, не вмирають!

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю райдержадміністрації

Останнє оновлення на Середа, 23 листопада 2016, 09:55