Зараз на сайті:

Вітання з Днем працівника соціальної сфери PDF Друк
Новини - Новини
П'ятниця, 04 листопада 2016, 10:01

Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.

На сьогодні соціальна робота стала частиною політики держави. До спеціалістів установ соціальної сфери висуваються дуже високі вимоги. І в чому б не полягала їх робота, основна мета їхньої діяльності – допомога людям. А головна риса характеру – людяність.

Зі святом вас!

Щиро віримо, що ваша працьовитість, компетентність і надалі будуть служити людям.

Бажаємо вам творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій. щоб не вичерпалася ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

Низький вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття. Ви робите потрібну і гуманну справу.

Надії вам і віри, натхненної праці задля розквіту України!