Зараз на сайті:

На Брусилівщині відсвяткували День захисника України PDF Друк
Новини - Новини
П'ятниця, 14 жовтня 2016, 11:51

За всіх часів і народів стояти на варті миру та спокою на своїй землі, захищаючи її від будь – якого посягання ззовні, вважалося священною справою кожного громадянина. До виконання цього почесного обов’язку залучалися кращі люди держави. Відданні своїй справі, мужні воїни завжди користувалися особливою пошаною і повагою свого народу.

З метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості в Україні святкується День захисника України.

У переддень свята, у Брусилові проведено урочисте зібрання приурочене до Дня захисника України.

В святковому залі зібралися учасники антитерористичної операції, їх родини, керівництво району.

Голова адміністрації Анатолій Леонідович Шишковський наголосив: «…Не дивлячись на численні жертви, поранення і молоді хлопці, і чоловіки з військовим званням героїчно йдуть захищати рідну землю.

Дякуємо їм, за те, що ведуть боротьбу за незалежність Батьківщини, і віримо, що  неоголошена війна скоро закінчиться, що всі борці за незалежність повернуться до рідного дому.

Вже проминуло два роки як на полі бою полягли Жабенко Юрій та Кіріллов Даніл, захищаючи українську землю та один рік як не стало Стельмаха Олександра.

Один наш земляк – Довгаленко Олександр, вважається безвісти зниклим.

Серед Героїв „Небесної Сотні”, що віддали своє життя за майбутнє України також є мешканці нашого району – Нечипоренко Анатолій Ілліч, житель Брусилова та Сидорчук Юрій Володимирович, житель села Вільшка.

Не можна не згадати подвиг героїв Брусилівщини, які загинули, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок на території інших держав, в тому числі і на території Афганістану. Схиляємо голови перед пам’яттю Тимошенка Віктора та Крец Юрія, які відійшли у вічність, до кінця виконавши свій військовий обов’язок та перед тими, хто покинув цей світ уже вдома.

Ми не могли не вшанувати Борців за незалежність рідної землі. Саме тому у центральному парку селища встановлено пам’ятник «Синам і дочкам, які загинули за незалежність, гідність та цілісність України».

Ці герої, які поклали життя за незалежність та цілісність нашої держави, повинні бути закарбовані у нашій пам’яті. Це святий обов’язок усіх громадян. Адже, загинули хлопці за те, щоб ми жили під мирним небом і не знали жахіть війни. Будемо просити Небеса, щоб цей список більше ніколи не поповнювався.»

На святі панували різні емоції, і радість, і смуток.

Голова адміністрації Анатолій Шишковський та голова районної ради Ніна Рафальська нагородили грамотами учасників АТО, які брали участь у встановленні пам’ятників загиблим учасникам АТО та «Синам і дочкам, які загинули за незалежність, гідність та цілісність України».

Переглянута презентація, в якій зібрані зворушливі фото учасників АТО викликала в багатьох присутніх сльози…та гордість за наших справжніх ГЕРОЇВ…

Слава Україні!

Героям слава!