Зараз на сайті:

Ми пам’ятаємо…ФОТО PDF Друк
Новини - Новини
Четвер, 13 жовтня 2016, 13:30

В переддень Дня захисника України керівники району вшанували пам'ять загиблих учасників АТО Брусилівщини. Голова адміністрації Анатолій Шишковський, голова районної ради Ніна Рафальська, перший заступник голови адміністрації Олександр Ненюк, голова ГО «АТО-шник» Андрій Ненюк та учасник АТО Анатолій Андрусенко об’їхали пам’ятники Героїв, які загинули в зоні антитерористичної операції.

А з селищним головою поклали квіти до пам’ятників в центрі селища.

Вже проминуло два роки як на полі бою полягли Жабенко Юрій (смт.Брусилів) та Кіріллов Даніл (с.Долинівка), захищаючи українську землю та один рік як не стало Стельмаха Олександра (с.Хомутець).

Святий обов’язок усіх громадян закарбувати у пам’яті героїв, які поклали своє життя заради нашої держави. Адже, хлопці віддали своє життя  за вільну, єдину Україну, щоб ми жили під мирним небом і не знали жахіть війни.

Сектор інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю апарату