img

Паспорт району

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Старість зігріймо добротою PDF Друк
Четвер, 06 жовтня 2016, 08:15

Непомітно, але впевнено вступила у свої права осінь. І саме 1 жовтня, коли чарівниця - осінь порозвішувала на гілочках дерев дукати золотавого листя, в Україні та й у всьому світі відмічають День людей похилого віку, День ветерана. «Старість зігріймо добротою» -під такою назвою у  нашому районі відбулись урочистості з нагоди свята.

Брусилів

Людська осінь, як і природа, буває різною. В одних вона палахкотить розмаїттям барв, у інших- тихим бабиним літом. Але перш, ніж настане осінь, перш, ніж посивіє коса і зовсім іншими стануть очі, у кожної людини буває весна і літо. На зустріч з  активом районної організації ветеранів війни та праці до зали центру юнацької творчості «Мрія» завітали та привітали ветеранів зі святом голова районної державної адміністрації Шишковський А.Л., перший заступник голови райдержадміністрації Ненюк О.О., голова районної ради Рафальська Н.А.,  Брусилівський селищний голова Захарченко В.В. та секретар селищної ради Волошенко А.А., перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Котлярчук В.В., заступник начальника Коростишівського об’єднаного відділення Пенсійного фонду України в Житомирській області Липко Л.А., директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Брусилівського району Мазуренко В.В. Зустріч була теплою та щирою. Впродовж неї  учасники святкового засідання послухали невеличкі замальовки про  ветеранів, що були вміщені у шість номінацій. Найперша з них-«Почесний ветеран війни».В цій номінації ніхто інший, як Червонюк Ольга Яківна- одна з найпочесніших  жінок селища, району, учасник бойових дій, орденоносець, завжди непосидюча і активна.  Ольгу Яківну, медика за покликанням, у серпні сорок першого року призначили супроводжувати батальйон, що повністю був підготовлений до бойових дій. А потім були Сталінград, Москва, Урал, - на всіх фронтах другої світової війни, де їй довелось воювати, медсестра, відмінник санітарної служби проявляла відвагу і хоробрість. Про це свідчать численні нагороди. Сьогодні жінці – ветерану понад 95 років і вона в строю поруч зі своїми односельчанами на святі.

 

Героями решти п’яти номінацій були Бондаренко Марія Сергіївна - одна з найстарших активних учасниць ветеранського руху, Гаєвський Микола Іванович -голова районної організації ветеранів війни та праці, Нагорна Надія Мусіївна - берегиня, чудова матусю й бабуся,  ветеран поштового зв’язку,  Максимова  Людмила Степанівна-ветеран педагогічної праці, талановита, вродлива, щира та привітна жінка,  а також  учасник бойових дій голова первинної Брусилівської селищної організації ветеранів війни та праці Баранчук Микола Іванович. У кожного з них різні  життєві долі, у кожного з них за плечима десятки літ звитяжної праці. Всім номінантам селищний голова вручив квіти та подарунки, а пісні ветеранам  дарували аматори сцени районного будинку культури, заслужений  колектив «Чарівниця».

Людина приходить у цей світ для любові і добра. Світ би став набагато кращим, якби всі, хто живе на планеті Земля, мали серця, наповнені любов’ю і добром, такі серця, як у наших сивочолих ветеранів.

Лазарівка

По-своєму щасливі всі, кому сьогодні за 60, 70, 80 чи 90 років, ті, хто своїм відданим служінням країні,  колективам, де проведені трудові роки, своєму рідному селу, своїй малій батьківщині вселяли віру в майбутнє, творили добро, несли любов і злагоду. І всі вони заслуговують на те, щоб бути героями  свята. Пречудову святкову програму для жителів поважного віку села Лазарівка підготували педагогічний та учнівський колективи місцевої школи. Актова зала школи була заповнена вщент.  Всім присутнім було дуже приємно чути привітання з вуст учнів другого і третього, четвертого і п’ятого класів та  старшокласників від 7 до 11 класів. Особлива вдячність за організацію свята директору школи Радченко В.І., педагогу-організатору Царенко Г.Б., заступнику директора з виховної роботи Лінько С.І.  У святковому дійстві взяв участь та привітав ветеранів начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, заслужений працівник соціальної сфери  Майструк А. Г. Андрій Григорович  відповів також на запитання присутніх на святі щодо надання житлових субсидій, змін до порядку їх нарахування, внесених урядовими постановами. А сільський голова Письменна Т.В. подарувала ветеранам квіти і висловила їм слова вдячності за  нелегку  звитяжну працю і активну життєву позицію, побажала якнайшвидшого одужання голові сільського первинного осередку районної організації ветеранів війни та праці Боксовій В.М., яка перебуває в лікарні.

Водотиї

В чудовій родинній атмосфері урочистості з нагоди Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана проведені у селі Водотиї. Тут до  актової зали місцевої школи, де навчаються діти з багатьох навколишніх сіл, були запрошені ті, хто пройшов через горнило сталінських професій, голодомору, другої світової війни, післявоєнної відбудови, активісти ветеранського руху. Свято підготували та провели педагогічний та учнівський колективи, Водотиївська сільська рада, працівники культури. А спонсором його було приватне підприємство «Україна» та його керівник, депутат районної ради Сім’ячко Г.М. Вітаючи ветеранів, Галина Михайлівна пообіцяла за рахунок підприємства готувати та розвозити одиноким непрацездатним громадянам «гарячі обіди».

Нові Озеряни

Роки, роки…Їх наче і не було у героїв свята, що відбулось 28 жовтня у приміщенні школи. Війнули вони пташиним крилом, помандрували містами та селами, заколихані вчительською, медичною, хліборобською працею, радували снігами зим, щебетом весен, щедрістю літа. Приємно було чути багатодітній матері –героїні Омельченко Ользі Іванівні, ветерану педагогічної праці Лаврінчуку Івану Семеновичу, ветерану сільськогосподарської праці, колишньому трактористу місцевого господарства Шубану Миколі Федоровичу вдячні слова привітань на свою адресу від організаторів свята, - педагогічного та учнівського колективів, очолюваного Білоцькою Л.А.,  сільського голови  Ященко Л.В.,  соціального робітника територіального центру Савлук Л.І.   Концертну програму дарували  вихованці школи та аматори сцени сільського будинку культури. Були вручені і подарунки ветеранам на згадку про свято.

Ставище

Найбільше багатство громадян поважного  віку – життєвий досвід, праця, знання, мудрість. І цю пору свого життя вони хочуть бачити затишною, теплою, гідною усіх  літ трудових звитяг. Віддати свій невідплатний борг перед ветеранами, віддати їм свою турботу і повагу, всім, хто живе на території сільської ради, змогли продемонструвати минулого понеділка керівництво Ставищенської сільської ради, педагогічний і учнівський колективи місцевої школи, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ариштович О.Д., працівники культури. Свято з нагоди Дня ветерана відбулось у залі сільської ради, з піснями, музикою, вітальними словами, подарунками, квітами. А  самотніх  пенсіонерів, інвалідів, які за станом здоров’я не змогли прийти на святкову зустріч, соціальні робітники територіального центру привітали   від імені керівництва ради подарунками за їх місцем проживання.  Ветерани дякували за привітність і чуйність, святковий стіл.

Хомутець

Вітати людей старшого покоління з 1 жовтня вже стало доброю традицією у Хомутці.  Не став винятком і цьогорічний Міжнародний день громадян похилого віку. Дійство відбулося у школі і про його підготовку подбали заздалегідь педагогічний та учнівський колективи спільно з керівництвом ради, працівниками культури, територіального центру. В зал один за один заходили ветерани –орденоносці Захарченко О.Й., Бідюк А.М., Дяченко В.Г., Коротчук М.К., Герасимчук Г.Ф., Шарупа Я.В., Гончарук Л.Д.,Пархомчук Г.О., Крамаренко Т.П., Омелянчук Л.Я., Могиленко М.А. та ін. Для учнів школи це було не просто свято, а свято цінностей, мистецтва цінувати своїх бабусь та дідусів, дарувати їм тепло своїх сердець, свої таланти, свої знання.

Святкові заходи з нагоди відзначення в районі Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана красиво і тепло, зворушливо були проведені у Соловіївці, Бикові, Покришеві, Морозівці та в інших селах району. Керівництво райдержадміністрації, районної ради, управління праці та соціального захисту населення, територіального центру вдячні всім, хто їх організував, провів зустрічі з ветеранами, подарував їм свою любов, повагу і тепло.

В.Мазуренко,

директор територіального центру.


 

Останнє оновлення на Четвер, 06 жовтня 2016, 08:42
 
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin