Свято останнього дзвінка PDF Друк
П'ятниця, 27 травня 2016, 14:00

Шкільні роки — це найсвітліша, найбезтурботніша пора у житті. Іншої такої не буде, бо життя дасть кожному свої уроки, у нього свої закони, свої круті віражі, свої пороги, через які не кожному переступити, яких не кожному здолати, а школа — це той час, коли все легко, все можливо. Ростуть діти, дорослішають із класу в клас. Ще тільки зустрів їх шкільний поріг — маленьких, наляканих новим і невідомим, а вже ось вони — випускники, стоять на цьому ж таки порозі — дорослі, гарні, веселі і трохи сумні через розлуку, яка скоро настане.

Oстанній дзвoник для шкoлярів є oсoбливoму святoм. Хтoсь радіє пoчатку літніх канікул, а для кoгoсь – це завершення шкільнoгo життя та пoчатoк дoрoслoгo шляху. Учні, їхні батьки та вчителі збираються на пoдвір’ях свoїх шкіл, щoб привітати дітей з цією пoдією.

Цього року керівники районної державної адміністрації та районної ради також вітали школярів та випускників із завершенням навчального року.

Голова районної ради Ніна Рафальська завітала до Брусилівської ЗОШ № 1, перший заступник голови адміністрації Олександр Ненюк  – до Водотиївської ЗОШ, заступник голови адміністрації – до Соловіївської ЗОШ, керівник апарату- начальник відділу організаційно-кадрової роботи Любов Павлюк – до Брусилівської гімназії.

Керівництво району привітало всіх зі святом; вручили почесні грамоти найкращим школярам. Завдячуючи мудрості і досвіду вчителів, а також наполегливості і сумлінності вихованців, почесних нагород було достатньо.

Керівники бажали випускникам бути достойними громадянами України, стояти на захисті миру і свободи держави, а ще, обов’язково, щоб здійснилися їх мрії.

На святі відчувалось патріотичне піднесення молоді. Дівчатка заплели в коси жовто-блакитні стрічки, найменші вихованці були жовто–блакитні кульки та лунали пісні про Україну.

Останнє оновлення на Вівторок, 31 травня 2016, 09:47