Чорнобильські мотиви PDF Друк
Вівторок, 12 січня 2016, 09:04

11-12 грудня  у м. Дніпропетровську пройшов  ІХ  Міжнародний фестиваль «Чорнобильські мотиви» до дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, у якому взяли участь 180 чоловік- це аматорські колективи, солісти, читці- декламатори та майстри народної творчості з11 областей України-  Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Кіровоградської, Івано-Франківської та інших, з Білорусї і Росії. В рамках фестивалю проводився конкурс пісень на чорнобильську тематику серед  аматорських колективів, солістів та авторської пісні, конкурс авторських віршів та читців- декламаторів «Зірка полину», конкурс дитячих малюнків «Чорнобильська палітра» та виставка робіт народних умільців. Журі пісенного конкурсу на чолі з народним артистом України Анатолієм Гнатюком відзначили талановите виконання пісні «Летів птах»  гуртом  «Дзвін» Приворотської недільної школи Брусилівського району і вручили диплом за 3-є місце в номінації «Кращий музичний колектив»  та подарунок від організаторів фестивалю.

Дипломами відзначено Олю Андреєву з Брусилова в номінації «Кращий декламатор» поетичного конкурсу «Зірка полину», а також майстра народної творчості Ганну Куриленко з Хомутця за представлені вироби з кукурудзяного листя і Віку Петрівську з Брусилова (ЦДЮТ «Мрія») за роботи з паперу (техніка «квілінг»). Запашний коровай від Житомирщини ми вручили організаторам фестивалю- голові Всеукраїнської асоціації «Афганці «Чорнобиля» О.Рябеці і голові Дніпропетровської обласної організації «Союз Чорнобиль України» О.Геращенку та голові журі А.Гнатюку.

Додому учасники фестивалю поверталися з піднесеним настроєм і приємними враженнями від спілкування з представниками різних регіонів України як на самому фестивалі та гала-концерті, так і на святковій вечері. А ще є бажання побувати на Х фестивалі… Все це можливо- адже є в нас талановиті колективи, солісти, читці і поети, але … без фінансової підтримки меценатів зробити це важко. Через брак  коштів відмовилися взяти участь у фестивалі аматори Попільні, Овруча, Народич. І нам по-доброму заздрять, що на «Чорнобильські мотиви»  брусилівським аматорам   допомогли поїхати і перемогти щирі друзі- депутат обласної ради М.М.Рудченко, М.І.Корженко (ФГ «Агроленд»), В.В.Кожухаренко («ТОВ «Привороття-Агро») і С.О.Вареник (ТОВ «Агрофірма «Брусилів»). Кажуть, що добро віддячується сторицею, і ми бажаємо нашим благодійникам- щоб вам ладилося і в родинах, і на роботі, щоб примножувалися ваші здобутки і здійснювалися всі плани. А ми і надалі старатимемося своєю творчістю прославляти рідне Полісся.

Останнє оновлення на Вівторок, 12 січня 2016, 10:02