Поїздка в зону АТО з допомогою PDF Друк
Понеділок, 11 січня 2016, 11:54

Нещодавно пастор церкви «Світло Євангелії» С.Р. Тарасюк черговий раз відвідав зону АТО. Свої емоції від поїздки він вклав в цю статтю.

« Бог завжди турбує моє серце і не дає мені стояти осторонь чужої болі та горя.

Як і в попередні рази ми приїхали з продуктовою, матеріальною та фінансовою допомогою.

Відвідавши прифронтові зони Донецької та Луганської областей, слова подяки та щастя полинули до Бога з моїх вуст. Адже за цей тяжкий воєнний час стільки багато людей навернулося до Бога та отримало спасіння. Утворилися нові церкви та домашні групи, та ще багато невіруючих людей відвідують богослужіння.

Роздаючи продуктові пакети та хліб мене захоплює те, що люди стоять в черзі по 2, 3, 4 години не дивлячись та те чи йде дощ, чи сніг, чи мороз чи спека. В цей момент для них лунає Слово Боже, пісні та роздається християнська література, проводяться бесіди та відповіді на їх запитання.

Кожного разу повертаючись до домівки, шматочок мого серця лишається там, з цими людьми.

Дякуємо за ваші молитви та підтримку, це дуже відчувається. Просимо підтримуйте і на далі нас! Нехай Господь рясно благословить та виконає бажання вашого серця!» − пастор церкви «Світло Євангелії» С.Р. Тарасюк.