Р І Ш Е Н Н Я Третьої сесії сьомого скликання ВОДОТИЇВСЬКАОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ PDF Друк
Середа, 06 січня 2016, 12:20

ВОДОТИЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРУСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Третя сесія сьомого скликання

від 21.12.2015року

Про перейменування вулиць

на території  сільської ради

З метою дотримання вимог чинного законодавства щодо найменування (перейменування)вулиць розташованих на території сільської ради села Водотиї та Болячів, відповідно до Закону України від 09.04.2015року №317-19 «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного(нацистського) тоталітарних режимів в Україні та  заборону пропаганди їхньої символіки», згідно рішення громадського  обговорення  яке відбулося  від 21.12.2015 року  керуючись ст.26,37 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. 1.

А) Перейменувати в с. Вотодиї :

вулицю Леніна на вулицю Центральна

вулицю ХІІ з’їзду КПРС на вулицю Молодіжна

вулицю Радянська на вулицю Квітнева.

Б) Перейменувати в с. Болячів:

вулицю Леніна на вулицю Центральна.

2.Вважати правочинним використання старої назви вулиці в правовстановлюючих  документах  до моменту переоформлення документів.

3.Виконавчому комітету сільської ради у місячний термін забезпечити виготовлення та встановлення табличок з новою назвою вулиць на адміністративних будівлях.

4.Секретарю сільської ради Гудзь Т.М. у місячний термін внести зміни у бази даних,карти села,реєстр вулиць села та інші джерела інформації та повідомити про відповідні зміни  Державне підприємство «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України ,реєстр виборців відповідно до цього рішення.

5.Секретарю сільської ради Гудзь Т.М. у тижневий термін оприлюднити це рішення на офіційному  сайті райдержадміністрації.

6.Контроль за виконанням  даного рішення покласти на постійну комісію  сільської ради  з питань бюджету і комунальної власності,законності і правопорядку, гуманітарних питань та соціального захисту населення.

Сільський голова                                                                                                  С.С. Познахор

Останнє оновлення на Середа, 06 січня 2016, 12:21