День нової книги PDF Друк
Вівторок, 29 грудня 2015, 11:54

…традиційно пропонує відзначити у грудні своїм відвідувачам Брусилівська районна бібліотека ім.Г.М.Ткаченка. На книжковій виставці, що розміщена на абонементі бібліотеки, представлені видання творів сучасних українських авторів, чиї імена широко відомі читачам не тільки нашої країни: Г.Вдовиченко, В.Габор, В.Даниленко, С.Жадан, Л.Костенко, Люко Дашвар, М.Матіос, І.Роздобудько, В.Шкляр… Багато творів присвячено подіям, які відбуваються в Україні сьогодні.

Увагу відвідувачів різного віку привертає книга "Моя дорога птаха", у якій мама Андрія Кузьменка, відомого нам більше як співак Кузьма Скрябін, розповідає про свого сина, про те, яким він був і яким завжди буде для неї.

Представлені видання були отримані завдяки участі Брусилівської районної бібліотеки у проекті  "Бібліотека як міст культурної інтеграції внутрішньо переміщених осіб в місцеві громади", що реалізовувався ЖОМГО "Паритет" у співпраці з ЖОУНБ ім. О. Ольжича в рамках всеукраїнського проекту "Від руйнування до творення. Шляхи примирення в українському суспільстві": для внутрішньо переміщених осіб та жителів району був підготовлений та проведений вечір-зустріч вимушених переселенців - з зон аварії на ЧАЕС та АТО "Переплелися наші долі". Бібліотекарі пишаються тим, що за допомоги своєї роботи роблять добрі й корисні справи для громади, і отримані книги стали ще одним внеском в її культурне життя.

Запрошуємо всіх поціновувачів сучасної української літератури до районної бібліотеки!

Останнє оновлення на Вівторок, 29 грудня 2015, 12:04