Спортивні новини PDF Друк
Середа, 23 грудня 2015, 12:42

СПОРТИВНІ  НОВИНИ

Протягом грудня Брусилівська ДЮСШ проводить «Новорічні старти!» під гаслом «Добро починається з тебе».

А саме : турніри з фут залу серед молоді районну та вихованців ДЮСШ. Зареєструвалося 9 молодіжних команд та 7 команд вихованців Брусилівської ДЮСШ різної вікової групи. Приємно те що молодь самостійно зібрали кошти для грамот, кубків та м’ячів для ДЮСШ за що адміністрація закладу щиро вдячна.

17.12.15.р пройшли «Веселі Старти» серед найменших вихованців ДЮСШ.

19.12.2015р. о 11.00 у Брусилівській гімназії відбулися фінальні змагання по фут залу де зустрілися 6 дорослих та 4 молодших команди.

Ім.- виборола команда «ВОЛЯ» з Привороття;

ІІм- команда «Колос»смт. Брусилв;

ІІІм.- Команда «Поксіті» с. Покришів

Серед команд 2000 року народження і молодше чемпіонами серед вихованців ДЮСШ-  Ім. вибороли  – Водотиївський НВК;

ІІм. – Гімназія;

ІІІм. Брусилівська ЗОШ№1.

А такох: 18.12.15р. – проводяться змагання по ДЗЮДО.

Всі учасники змагань отримали призи від спонсорів.

Адміністрація ДЮСШ вдячна всім командам: Воля, Здвиж, Соловей, Колос, Поксіті, Колос (молодші), Озеряни, Аякс, Школа №1, Візаж, Смисл, Габенцю Володимиру Васильовичу за надану допомогу у проведені «Новорічних сартів»

З 24.12.15р.по15.01.16р  – розпочинається турнір з волейболу з різних вікових груп.

Запрошуємо молодь, батьків, меценатів  взяти участь у змаганнях або повболівати за свою команду.

На знімках чемпіони, призери та учасники спортивних змагань

Адміністрація ДЮСШ та організаційний комітет.