img

Паспорт району

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Новини
Електронна адреса для звернення громадян PDF Друк
Четвер, 15 жовтня 2020, 14:44

Для підтримання зв’язку з громадянами просимо надавати свої запити на електронну адресу районної державної адміністрації Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Останнє оновлення на Понеділок, 07 серпня 2017, 08:15
 
Телефонний довідник PDF Друк
Четвер, 09 січня 2020, 12:17

Загальна інформація про РДА

Посилання на офіційний веб-сайт РДА

Офіційна адреса електронної пошти РДА

Номер телефону та факсу РДА

ПІБ керівника РДА, телефон приймальні

ПІБ заступників керівника РДА, телефон приймальні

Поштова адреса РДА

http://www.brusyliv-rda.gov.ua/

brus_rda_org@ukr.net

(04162)

30-4-35

30-4-35- приймальня

Ненюк Олександр Олександрович – перший заступник голови райдержадміністрації;

Павлюк Любов Василівна – керівник апарату райдержадміністрації

12601, смт.Брусилів, вул.Небесної Сотні,2

Детальніше...
 
Житомирщина стане центром сонячної енергетики PDF Друк
П'ятниця, 16 лютого 2018, 17:05

DSC_1751.JPGВже незабаром Житомирщина стане центром сонячної енергетики.


Про це сказав  голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич під час підписання меморандуму із французької компанії Global Ecopower SA щодо будівництва сонячної електростанції на території Житомирщини.«Відчуваю, що вже незабаром Житомирщина стане центром сонячної енергетики. Дуже приємно, що компанія обрала серед усіх областей саме Житомирську. Рівень довіри інвесторів до нашої області достатньо високий – ми максимально з ними співпрацюємо. Я неодноразово казав, що ми готові інвесторів «водити за руку». Впевнений, що робота на Житомирщині для вас буде вдала в якості можливостей для реалізації проекту», – сказав Ігор Гундич.


Французька компанія планує розпочати будівництво сонячної електростанції потужністю 20МВт на території Хорошівської ОТГ. Інвестор Філіп Перре наголошує, що Житомирщина дуже сонячна область і оптимально підходить для реалізації таких проектів. Тим більше, тут є підтримка влади, у тому числі для населення щодо будівництва сонячних електростанцій.

Детальніше...
 
Про порядок направлення дітей до МДЦ "Артек" та УДЦ "Молода гвардія" PDF Друк
П'ятниця, 16 лютого 2018, 15:17

Міжнародний дитячий центр "Артек" (МДЦ "Артек") та Український дитячий центр „Молода гвардія” (УДЦ „Молода гвардія”) - дитячі  оздоровчі  заклади, у яких діти, що направляються на оздоровлення та відпочинок, беруть участь у виховних, розважально-ігрових  програмах,  спортивних  змаганнях,  набувають досвіду громадської діяльності та спілкування.


У МДЦ "Артек" та УДЦ „Молода гвардія” організовуються  оздоровчі та  тематичні зміни.

Оздоровча зміна - період перебування в МДЦ "Артек", УДЦ „Молода гвардія” не менше 21 дня,  протягом якого дитина отримує послуги з оздоровлення та відпочинку.

Тематична зміна - зміна,  що  проводиться  з  метою  творчого розвитку  талановитих  та  обдарованих  дітей, а  також  дітей із соціально не захищених категорій, під час якої дитина, крім послуг з оздоровлення та відпочинку,  отримує комплекс додаткових послуг, спрямованих на розвиток її здібностей та інтересів за  спеціальною програмою.


До МДЦ "Артек" направляються діти віком:

-  у період з жовтня до квітня - від 10 до 16 років,  а в період з травня до вересня - від 9 до 16 років;

До УДЦ "Молода гвардія" направляються діти віком:

- у період з вересня до середини травня - від 8 до 16 років;

- у період з середини травня до вересня - від 7 до 16 років.

Детальніше...
 
Рекомендації,щодо дій з метою запобігання розповсюдження грипу та гострих распіраторних вірусних інфекцій серед населення PDF Друк
П'ятниця, 16 лютого 2018, 14:09

З метою недопущення ускладнення епідситуації по грипу МОЗ рекомендує масове проведення планових профілактичних щеплень в перед епідемічний період,та своєчасно підготувати ЛПЗ до надання необхідної допомоги хворим.

 

В разі епідемічного підйому захворюваності на грип та ГРВІ проводяться профілактичні , протиепідемічні та дезінфекційні заходи в закладах освіти,які включають в себе карантинні та обмежувальні заходи зокрема призупинення навчально-виховного процесу за відсутності 20% загальної кількості учнів з причини захворювання на грип та ГРВІ; обмеження культурно-масових заходів,заборона переведення з групи в групу і первинного прийому дітей до ДНЗ. Проведення дезінфекції посуду та іграшок ,вологе прибирання і дезінфекція приміщень.

 

Своєчасна ізоляція хворих з симптомами захворювань, доки він є потенційно заразним.

Особи,які мають распіраторні захворювання повинні закривати рот і ніс паперовою серветкою при кашлі надягати маску,мити руки водою з милом після контакту з біологічними рідинами організму, стояти чи сидіти на відстані не менше одного метра від інших осіб.


Усім особам,які надають допомогу пацієнтам з вірогідним випадком захворювання користуватись засобами індивідуального захисту та мити руки з милом ,чи протирати руки спиртовим розчином.


Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 147
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin