img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Новини
Телефонний довідник PDF Друк
Четвер, 09 січня 2020, 12:17

Загальна інформація про РДА

Посилання на офіційний веб-сайт РДА

Офіційна адреса електронної пошти РДА

Номер телефону та факсу РДА

ПІБ керівника РДА, телефон приймальні

ПІБ заступників керівника РДА, телефон приймальні

Поштова адреса РДА

http://www.brusyliv-rda.gov.ua/

brus_rda_org@ukr.net

(04162)

30-4-35

30-4-35- приймальня

Ненюк Олександр Олександрович – перший заступник голови райдержадміністрації;

Павлюк Любов Василівна – керівник апарату райдержадміністрації

12601, смт.Брусилів, вул.Небесної Сотні,2

Останнє оновлення на Четвер, 29 березня 2018, 08:53
Детальніше...
 
Відбулось засідання круглого столу щодо організації свят, які відзначаються в травні PDF Друк
Вівторок, 23 квітня 2019, 15:17

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещении23 квітня відбулось засідання круглого столу щодо проведення в районі урочистостей з нагоди Дня пам’яті та примирення (8-9 травня), військово-патріотичної гри «Джура» (14-16 травня) та фестивалю «Огієнкові дзвони» (18 травня).


Учасники засідання детально обговорили план проведення кожного заходу та розподілили відповідальних по напрямках роботи.

 

 

Оголошення щодо деталей проведення заходів будуть опубліковані згодом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...
 
Алкоголь є причиною злочинів PDF Друк
Вівторок, 23 квітня 2019, 14:40

23.04.2019 р. в.о. начальника Брусилівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Хоменком Р.В. спільно з психологом відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради Мороз Г.В. було проведено виховний захід на тему: «Алкоголь є причиною злочинів».


Захід був спрямований на попередження вчинення повторних злочинів особливо у стані алкогольного сп’яніння. До відома присутніх було доведено інформацію про шкідливий вплив алкоголю, а також наслідки його постійного вживання, а саме непомірне споживання алкогольних напоїв сприяє загальному зниженню морального й інтелектуального рівня осіб, полегшує і прискорює виникнення злочинного наміру, а також зумовлює переважання негативних, антисоціальних мотивів над почуттям відповідальності за законом, сприяє егоїстичним, цинічним проявам, що, зрештою, завершується формуванням наміру до вчинення злочину.

Детальніше...
 
Зубопротезування для учасників АТО PDF Друк
Вівторок, 23 квітня 2019, 14:37

Держава гарантувала пільги учасникам бойових дій та інвалідам війни, які записані у Законі України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (стаття 12, пункт 2): першочергове безплатне зубопротезування (за винятком протезування з дорогоцінних металів).


Для користування пільгою потрібно звернутися в бюджетні стоматологічні поліклініки або районні поліклініки та стати на чергу на безоплатне протезування.

Обмеження: приватні стоматологічні клініки не надають безоплатного зубопротезування.


Безкоштовне протезування та лікування зубів – це пільги, які мають усі учасники АТО та члени сімей загиблих учасників.

Протезування проходить у три етапи: підготовка до протезування, власне протезування та заключна частина.


За детальною інформацію щодо безкоштовного медичного лікування, а також для вирішення інших питань звертайтесь до Центру допомоги учасникам АТО: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1, каб. 101. Прийомні дні – з понеділка по п’ятницю. Тел. для довідок: (0412) 47-50-06.

 
На Чорнобиль журавлі летіли PDF Друк
Вівторок, 23 квітня 2019, 14:34

В рамках заходів до 33-х роковин Чорнобильської трагедії  було проведено щорвчний конкурс «На Чорнобиль журавлі летіли», організаторами якого є відділ культури, туризму та діяльності засобів масової інформації Брусилівської селищної ради, Брусилівський селищний Будинок культури та Брусилівська районна громадська організація «Союз Чорнобиль».

 

Головною метою конкурсу є об’єднання талановитих  дітей, постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, школярів  загальноосвітніх навчальних закладів Брусилівщини, пошук, розкриття та підтримка їх творчих здібностей,  підтримка і професійне удосконалення талановитої молоді в жанрах художнього читання та образотворчого мистецтва.

 

В рамках конкурсу «На Чорнобиль журавлі летіли» проводився  конкурс  читців «Зірка полину» і конкурс малюнків «Чорнобильська палітра», учасниками якого були школярі Брусилівщини різних вікових категорій- 2-4 класи, 5-8 класи і 9-11 класи.

 

Виступи  та роботи учасників  конкурсу, присвячених трагічним квітневим подіям 1986 року, оцінювали члени журі в складі начальника відділу культури, туризму та ЗМІ селищної ради Філоненко Л.М., директора селищного Будинку культури Федишиної К.В., методиста СБК Івасенко Т.В., голови громадської ради при РДА Кузьменка В.Й, директора ЦДЮТ «Мрія» Курдиш С.І. та представника народного депутата України Дзюблика П.В. в Брусилівському районі Шульги Н.В..

 

Переможцями в конкурсі малюнків «Чорнобильська палітра» стали:

1-е місце- Корінний Назар (Водотиївський НВК), Коваль Андрій (ЦДЮТ «Мрія»), Макарчук Лідія (Брусилівська ЗОШ №1);

2- місце- Мартинюк Вікторія (Ставищенська ЗОШ), Талько Роман (Биківська ЗОШ), Слободенюк Наталія (Ставищенська ЗОШ);

3-є місце- Корбут Ауріка і Слободенюк Діана (Ставищенська ЗОШ), Жердєва Ірина і Стаднюк Анастасія (Брусилівська гімназія).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 308