img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Новини
Телефонний довідник PDF Друк
Четвер, 09 січня 2020, 12:17

Загальна інформація про РДА

Посилання на офіційний веб-сайт РДА

Офіційна адреса електронної пошти РДА

Номер телефону та факсу РДА

ПІБ керівника РДА, телефон приймальні

ПІБ заступників керівника РДА, телефон приймальні

Поштова адреса РДА

http://www.brusyliv-rda.gov.ua/

brus_rda_org@ukr.net

(04162)

30-4-35

30-4-35- приймальня

Ненюк Олександр Олександрович – перший заступник голови райдержадміністрації;

Павлюк Любов Василівна – керівник апарату райдержадміністрації

12601, смт.Брусилів, вул.Небесної Сотні,2

Останнє оновлення на Вівторок, 23 липня 2019, 10:36
Детальніше...
 
Володимир Зеленський: Для мене найголовніша перемога – ми домовилися про звільнення за принципом «всіх на всіх» до 31 грудня PDF Друк
Вівторок, 10 грудня 2019, 17:36

Під час зустрічі лідерів країн «Нормандської четвірки» у Парижі сторони домовилися про сприяння звільненню утримуваних осіб до 31 грудня 2019 року за принципом «всіх на всіх», повідомив Президент України Володимир Зеленський.

«Сьогодні Україна, Німеччина, Франція та Російська Федерація обговорили чимало та погодили деякі дуже важливі речі. Країни-учасниці сприяють взаємному звільненню до 31 грудня 2019 року за принципом «всіх на всіх». Було погоджено необхідність верифікувати повні списки та надати повний і безумовний доступ представникам Міжнародного комітету Червоного Хреста до всіх утримуваних осіб», – сказав Президент України під час зустрічі зі ЗМІ за результатами саміту лідерів країн Нормандського формату в Парижі.

Відповідаючи на запитання журналістів, Володимир Зеленський зазначив, що успіхом є те, що на перемовинах у Парижі вдалось погодити конкретні терміни звільнення утримуваних осіб.

«Для мене найголовніше – це людське життя, я завжди так казав. Для мене найголовніша перемога – я з цим їхав – ми домовилися про обмін «всіх на всіх». Він записаний у Мінських домовленостях, але зараз домовилися про терміни. Я вірю в те, що цього буде дотримано», – підкреслив Президент України.

«Дуже хочеться, щоб наші громадяни повернулися додому й на новорічні свята були з близькими. Завжди розмова про обмін полонених відбувалася в Мінську в рамках Тристоронньої контактної групи й не завжди це виконувалося. Мені здається, що зараз, коли це питання піднялося на вищий рівень, воно дуже швидко з обох боків вирішиться – до кінця року», – додав Глава держави.


Президент наголосив, що першим етапом має стати звільнення всіх узгоджених осіб.

«Зараз нам покажуть списки. Наразі йдеться про Донбас (осіб, які утримуються на окупованих територіях Донбасу. – Ред.)», – сказав він.


Володимир Зеленський зазначив, що під час зустрічі з Президентом Російської Федерації було обговорено можливість звільнення людей, яких утримують не лише на Донбасі, а й у Криму та на території Росії.


«Давайте зробимо перший крок, великий крок. Тому що 72 людини можуть приїхати додому. Я дуже цього хочу. Дуже хочеться зробити це до кінця року», – підкреслив Президент.


Нагадаємо, що під час зустрічі лідерів країн – учасниць Нормандського формату було погоджене повне припинення вогню на сході України, яке має розпочатися до кінця 2019 року.

 
Дії на випередження PDF Друк
Вівторок, 10 грудня 2019, 17:24

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещенииНа часі  в Україні реорганізація структури райдержадміністрацій, яка викликана  реформою децентралізації. Зміна організаційної структури передбачає зменшення чисельності працівників, а - це є непростим, болючим рішенням.


Люди - це найцінніший капітал держави, тому основне завдання служби зайнятості – це підтримка людей у пошуку роботи. Так, щоб вивільнення працівників Брусилівської РДА було найменш болісним проводиться ряд заходів.


Директор Брусилівської філії Житомирського ОЦЗ Дрозд О. С. провів робочі зустрічі з першим заступником голови райдержадміністрації Ненюком О. О. То ж спільно обговорювали деталі та перспективи подальшого можливого працевлаштування тих, хто залишиться без роботи.


Під час семінару з вивільнюваними працівниками фахівці філії охарактеризувала стан ринку праці, надали консультації з питань чинного законодавства в сфері зайнятості, акцентували на актуальних вакансіях, розповіли про процес реєстрації у службі зайнятості, ознайомили з комплексом послуг та електронними сервісами, якими сьогодні оперує служба зайнятості.


Під час проведених заходів складені профілі клієнтів, визначені ті навички, здібності, компетентності, які найкраще вирізняють клієнтів серед інших осіб на ринку праці, визначено ступінь мотивації та готовності до змін та накреслені індивідуальні плани надання послуг чи працевлаштування.


Зазвичай, при втраті роботи, люди піддаються негативним переживанням, тож психологічна підтримка є невід’ємною складовою в роботі фахівців служби зайнятості. Для тих, хто підпадає під скорочення, пам’ятайте, що втрата роботи - це тимчасовий епізод у вашому житті. Втративши роботу, людина отримує шанс переосмислити свій трудовий шлях, щоб, можливо, здобути новий фах чи змінити напрям своєї професійної діяльності.

 

І в центрі зайнятості фахівці докладатимуть максимум зусиль, щоб кожен вивільнений працівник якомога швидше повернувся до роботи.

 


Л. Левківська, провідний фахівець з профорієнтації

 
Правила пожежної безпеки під час святкування Новорічних та Різдвяних Свят PDF Друк
Понеділок, 09 грудня 2019, 17:15

Картинки по запросу Правила пожежної безпеки під час святкування Новорічних та Різдвяних СвятНезабаром Новорічні та Різдвяні свята. Оселі прихожан прикрасять Новорічні ялинки – неодмінні атрибути цього свята. Однак, поряд із позитивними емоціями, при недотриманні елементарних вимог правил пожежної безпеки, лісові красуні можуть зіпсувати святковий настрій.


Правила безпеки під час користування піротехнічними засобами


Феєрверки, петарди, ракети та інші вибухові “іграшки” завжди притягували до себе увагу не тільки дітвори, а й дорослих. Але з кожним роком збільшується кількість людей, що отримують від цих забав каліцтво, термічні опіки, різні травми.  Дуже часто це трапляється внаслідок необережного, неправильного та безграмотного користування піротехнічними виробами.

Сучасний ринок пропонує різноманітну побутову піротехніку. Ці вироби вільно попадають до населення, а поводження з ними не вимагає спеціальних знань і навичок. Використання піротехнічних виробів з дотриманням вимог інструкції забезпечує безпеку здоров’я та життя людей, не призводить до пошкодження майна й не завдає шкоди навколишньому середовищу.


При купівлі піротехнічних виробів віддавайте перевагу спеціалізованим магазинам та обов’язково ознайомтеся з інструкцією, вона повинна бути на кожному виробі. Якщо немає інформації щодо використання, то виріб є не сертифікованим, тому користуватися ним небезпечно. Перевірте термін зберігання виробу, його встановлює сам виробник, і ніхто не має права цей термін продовжити. На багатьох подібних виробах вказані вікові обмеження.

Обов’язково перевірте, чи не пошкоджена упаковка виробу, чи не має пошкоджень сам виріб. Щоб запобігти неприємним наслідкам від “спілкування” з піротехнічними виробами, необхідно пам’ятати і дотримуватися правил пожежної безпеки при їх використанні.


- Запуск петард, феєрверків, ракет забороняється проводити всередині приміщення, з балконів та поблизу житлових, господарських будівель, новорічних ялинок.

- Піротехніку не можна зберігати поблизу приладів опалення (батарей, газових, електричних плит), не варто носити вогненебезпечні вироби у кишенях.

- Не можна розбирати вироби чи піддавати їх механічним впливам.

- Не можна курити, працюючи з піротехнічними виробами, а також знаходитись у нетверезому стані. У більшості випадків, в момент приведення в дію піротехніки, той, хто запускає її, повинен за лічені секунди відбігти на безпечну відстань (як правило, це 10-15 і більше метрів).


Не всі знають, що температура бенгальського вогню сягає 1100 градусів, його іскри на відстані півметра охолоджуються лише на 60 градусів. Викид полум’я хлопавки досягає декілька десятків сантиметрів. Тепер уявімо ці іграшки в руках легковажних дітей. Їх забави загрожують не тільки пожежами. Частіше вони породжують непоправні трагічні наслідки.


Заходи пожежної безпеки під час проведення Новорічних та Різдвяних свят


З наближенням Новорічних і Різдвяних свят слід пам’ятати про заходи пожежної безпеки в побуті. Вимоги пожежної безпеки стосуються новорічних ялинок, прикрас та інших виробів, які використовуються під час святкування Нового Року та Різдва. Встановлюючи ялинку, неухильно дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки:

Детальніше...
 
Стоп насильству! PDF Друк
Понеділок, 09 грудня 2019, 17:12

На изображении может находиться: люди сидят, экран и в помещенииФахівці Брусилівської районної філії Житомирського ОЦЗ  приєдналися до заходів, які проводяться щороку з 25 листопада по 10 грудня в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Так, 9 грудня, проведено семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці», де привернено увагу учасників семінару до актуальних питань для українського суспільства: проблема подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.


Найбільший акцент було зроблено на проблемах торгівлі людьми: виявлено рівень поінформованості щодо даного питання, сформовано уявлення про суть торгівлі людьми, з’ясовано основні причини  та ознайомлено з різними формами торгівлі людьми, також  намагалися позбавитися небезпечних стереотипів щодо торгівлі людьми.


Не оминули і гендерну проблему на ринку праці. Гендерна рівність – це рівні права та можливості для жінок і чоловіків у суспільстві, рівні умови для реалізації права людини, у професійній сфері - отримання рівних винагород за результатами праці та рівних можливостей самореалізовуватися різними шляхами. На жаль, жінки мають більше проблем, ніж чоловіки, як у разі звільнення, так і при працевлаштуванні.  Як свідчать дослідження  у цій сфері, найбільшу частку робочих місць займають чоловіки та отримують вищу заробітну плату. Тому держава повинна приймати заходи, які б не формально, а реально усували прояви гендерної нерівності.

 

 


Л. Левківська, фахівець з профорієнтації

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 415