img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Новини
Телефонний довідник PDF Друк
Четвер, 09 січня 2020, 12:17

Загальна інформація про РДА

Посилання на офіційний веб-сайт РДА

Офіційна адреса електронної пошти РДА

Номер телефону та факсу РДА

ПІБ керівника РДА, телефон приймальні

ПІБ заступників керівника РДА, телефон приймальні

Поштова адреса РДА

http://www.brusyliv-rda.gov.ua/

brus_rda_org@ukr.net

(04162)

30-4-35

30-4-35- приймальня

Ненюк Олександр Олександрович – перший заступник голови райдержадміністрації;

Павлюк Любов Василівна – керівник апарату райдержадміністрації

12601, смт.Брусилів, вул.Небесної Сотні,2

Останнє оновлення на Четвер, 29 березня 2018, 08:53
Детальніше...
 
«Чорнобильські мотиви» зібрали друзів PDF Друк
Четвер, 13 грудня 2018, 14:42

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и текстВдванадцяте місто Дніпро  приймав учасників Міжнародного фестивалю пісні «Чорнобильські мотиви», присвяченого Дню вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.  Засновниками   та  організаторами   фестивалю  є Всеукраїнська громадська організація «Асоціація «Афганці» Чорнобиля»  та  Дніпропетровська   обласна  організація  Всеукраїнської громадської організації  інвалідів «Союз Чорнобиль України», які за підтримки Дніпропетровської    обласної   адміністрації  та Дніпропетровської обласної ради мали можливість прийняти 146 учасників по різних номінаціях  від 12 областей України.

 

Обов’язковою умовою фестивалю є виконання пісенних і поетичних творів та малюнків на Чорнобильську тематику.

 

Серед членів пісенного журі цьогорічного фестивалю були народні артисти України Валентина Степова- голова журі та спів-голова журі Анатолій Гнатюк.  Ми щиро вітаємо  учасників народного вокального тріо «Спокуса» Коростенського районного Будинку культури із високою нагородою в номінації «Кращий музичний колектив»-  Спеціальною відзнакою голови журі- народної артистки України, кавалера ордена Княгині Ольги ІІІ ступеня, солістки Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України Валентини Степової та премією (а таку відзнаку на цьому фестивалі вручають дуже рідко)!!!

 

Вручення дипломів переможцям проходило під час гала-концерту, і гордістю сповнювалось серце представників Житомирщини, коли ведуча запросила на сцену окрасу фестивалю-  наше тріо з піснею «Червона калина», по закінченню якої  в залі звучали вигуки «Браво!!!» та  овації від глядачів- учасників ліквідації аварії на ЧАЕС Дніпропетровської області, які стоячи дякували дівчатам за їх талант.

 

Вітаємо з перемогою і Любов Колесник, головного спеціаліста відділу культури Коростенської РДА, Анну та Анастасію  Шкіль,  гуртківців Брусилівського СБК, учениць Брусилівської гімназії імені Г.Готовчиця, яких нагороджено дипломами поетичного конкурсу «Зірка полину» в номінації «Кращий декламатор» за проникливе виконання поетичних творів.

Детальніше...
 
Як діяти при обриві електричних проводів PDF Друк
Четвер, 13 грудня 2018, 12:18

Картинки по запросу електропровода в снігПід час виникнення надзвичайних ситуацій пов’язаних зі снігопадом та поривами вітру можливі пошкодження ліній електропередач, чим створюється загроза для людей.


При виявленні обривів електричних проводів чи інших пошкоджень в електромережах необхідно негайно попередити всіх про небезпеку та терміново повідомити в диспетчерську службу району електричних мереж за тел. (04162) 3-01-61, у місцеві органи влади чи відділ з надзвичайних ситуацій за телефоном 101.


Необхідно значи, що смертельно небезпечно не лише торкатись, але і підходити на відстань ближче 8 метрів до обірваних проводів ліній електропередачі, які лежать на землі або звисають з опор чи з дерев.


Організуйте огородження місць обривів або чергування людей у таких місцях до прибуття спеціалістів аварійно-виїзної бригади району електричних мереж.


Своєчасне повідомлення про пошкодження електромереж значно прискорить відновлення електропостачання та допоможе запобігти випадкам електротравматизму.

 
Інвалідність не може бути підставою для звільнення працівника, - консультує Міністр юстиції PDF Друк
Четвер, 13 грудня 2018, 12:17

Пане Міністре, звертаюсь до Вас за порадою. Я інвалід ІІ групи, нещодавно була звільнена з роботи з причини встановлення групи інвалідності та відсутності вакансії для осіб з обмеженими можливостями на підприємстві. На мою думку, таке звільнення є незаконним. Дуже прошу, порадьте, що мені робити та чи дійсно були підстави для мого звільнення? Дякую.

Олена Дегтярьова


Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

Усі люди є рівними у своїх правах. А це означає, що жодна людина не може стати жертвою будь-яких обмежень. Держава гарантує усім без винятку людям, і особам з інвалідністю в тому числі, всі соціально-економічні, політичні, особисті права і свободи, закріплені у Конституції, законах чи міжнародних договорах, які ратифіковані Верховною Радою.


Коли роботодавець може звільнити працівника?

Роботодавець має право звільнити працівника лише у разі його невідповідності займаній посаді чи виконуваній роботі. Факт встановлення інвалідності не може бути підставою для звільнення.


Що передбачено законодавством?

Чинне законодавство гарантує громадянам з інвалідністю право працювати на підприємствах, в установах, організаціях, а також займатися підприємницькою та іншою трудовою діяльністю, яка не заборонена законом.


Які обов’язки мають працедавці?

Компанії, організації чи будь-які інші працедавці, які використовують найманих працівників, зобов’язані виділяти та створювати робочі місця для працевлаштування осіб з інвалідністю, у тому числі спеціальні робочі місця.


Так, законодавством встановлюється норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю у розмірі 4% середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік. Якщо в компанії чи на підприємстві працює від 8 до 25 осіб – у кількості одного робочого місця.

Останнє оновлення на Четвер, 13 грудня 2018, 12:18
Детальніше...
 
На Житомирщині стартував Всеукраїнський тиждень права PDF Друк
Четвер, 13 грудня 2018, 12:15

Щороку в тиждень, що включає 10 грудня – Міжнародний день прав людини, в Україні стартує тиждень права. 11 років тому його  проведення ініціювала Координаційна рада молодих юристів – консультативно-дорадчий орган при  Міністерстві юстиції України.


Всеукраїнський тиждень права - 2018 приурочений 70-річчю Загальної декларації прав людини і включає масштабну серію правоосвітніх заходів у кожній області, і на Житомирщині зокрема, у закладах освіти, культури, в пенітенціарних установах, трудових колективах тощо.  Серед переліку цих заходів – семінари, зустрічі, правові уроки, науково-практичні конференції, екскурсії, робота юридичного майданчика «Мої права».


Новацією нинішнього правового форуму стало проведення 12 грудня загальнонаціонального тесту з перевірки правової грамотності населення. Бажання взяти участь у тестуванні онлайн (хто попередньо зареєструвався) або оффлайн виявили жителі області, старші 18 років, які не є юристами, але хочуть дізнатися результати своїх індивідуальних знань у галузі права.


Всеукраїнський тиждень права, який триватиме з 10 по 16 грудня,  покликаний привернути максимальну увагу органів державної влади та суспільства до тих правових проблем, які виникають, та необхідності захисту прав людини. Тож недарма його цьогорічний символ – парасолька, яка захищає та об’єднує зусилля всіх задля утвердження прав людини в Україні.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 241
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin