Архівний сектор райдержадміністрації PDF Друк

Графік роботи архівного сектору

Нормативно – правові документи

Фонди архівного сектору

- Архівний сектор районної державної адміністрації (далі - сектор) є структурним підрозділом районної державної адміністрації, що утворюється головою районної державної адміністрації, підзвітний і підконтрольний голові районної державної адміністрації та державному архіву області, Держкомархіву.

Основними завданнями сектору є:
- реалізація державної політики у сфері архівної справи і діловодства, здійснення управління архівною справою і діловодством на території району,
- координація діяльності органів державної влади, підприємств, установ та організацій усіх форм власності у питаннях архівної справи і діловодства,
- внесення до Національного архівного фонду архівних документів, що мають місцеве значення, ведення їх обліку, зберігання та використання відомостей, що в них містяться,
- здійснення контролю за діяльністю архівних установ і служб діловодства, забезпечення додержання законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи.

До відома громадян

На виконання резолюції Прем’єр-міністра України від 14.01.2019 № 196/1/1-19 до пункту 2 Постанови Верховної Ради України від 18 грудня  2018 року № 2654-VIII, 15 березня 2019 року у приміщенні Державного архіву Житомирської області розгорнуто стендову виставку «До 80-річчя з дня  проголошення Карпатської України».

На виставці представлені копії архівних документів з фондів Державного архіву Закарпатської області, Центрального державного історичного архіву України, м. Львів та Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного.

11 квітня 2019 року Державний архів Житомирської області відвідала делегація  Інституту національної пам’яті Польщі у складі: Ярослава Шарека –директора Інституту, Маріуша Желавніка та Маріуша Квасьняка– заступників директора архіву Інституту,  Дороти Левши – працівника секції міжнародних контактів бюро голови Інституту, Павела Зельони – координатора виставки, Славомира Хоспера – оператора зйомок.

Візит поважної делегації здійснено з метою подальшої співпраці держархіву області та Інституту національної пам’яті Польщі щодо увічнення пам’яті  жертв політичних репресій 1937-1938 років на Житомирщині.

Представники Інституту мали нагоду ознайомитися із архівно-слідчими справами репресованих та реабілітованих посмертно громадян польської національності.

У зустрічі делегації з керівництвом архіву брав участь Генеральний консул республіки Польща у Вінниці Дамян Цярцинські.

Останнє оновлення на Четвер, 18 квітня 2019, 08:31