Зараз на сайті:

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення PDF Друк
Райдержадміністрація - Управління та відділи
Четвер, 13 лютого 2014, 16:37

Коструба Михайло Васильович
Начальник відділу

Яковчук Світлана Василівна
Головний спеціаліст відділу

Медведчук Василь Васильович

Головний спеціаліст відділу

Житомирська обл
смт. Брусилів
вул. Короленка, 2
(8-04162) 30-4-74

Цивільний захист населення

Житлово - комунальне господарство

Нормативно-правова база

Графік прийому громадян

Нове в законодавстві

Відділ регіонального розвитку, містобудування та архітектури Брусилівської районної державної адміністрації ( далі - відділ) є її структурним підрозділом, підзвітним і підконтрольним голові цієї адміністрації, головному управлінню будівництва та архітектури обласної державної адміністрації.

Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, розпорядженнями голів обласної та районної державних адміністрацій, наказами начальника головного управління будівництва та архітектури обласної державної адміністрації, а також Положенням про відділ.

Обласна нарада

18.02.2011 року в 11:00 год. в малій залі обласної державної адміністрації за участю заступника голови облдержадміністрації В.С. Балюрка та начальників управлінь облдержадміністрації відбулося засідання «Щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями».
На даному засіданні заступник голови облдержадміністрації рекомендував керівникам районів:
- вжити заходи щодо створення умов для безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до приміщень місцевих органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, приміщень закладів культури та охорони здоров’я, навчальних закладів, об’єктів житлового та громадського призначення.
- облаштувати місця для паркування транспортних засобів, що використовуються людьми з обмеженими фізичними можливостями.
- облаштувати перевізників спец обладнанням що використовуються людьми з обмеженими фізичними можливостями при їх перевезені.
- вести жорсткий контроль при видачі містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки за врахуванням при будівництві нових, проведені реконструкції та капітального ремонту існуючих будівель, приміщень закладів культури та охорони здоров’я, навчальних закладів, об’єктів житлового та громадського призначення потреб осіб з обмеженими можливостями.
- при погодженні проектної документації, видачі містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок, приймання в експлуатацію об’єктів дорожньої інфраструктури контролю за створенням безпечних умов для людей з інвалідністю.

Основними завданнями відділу є:

- забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури на території району;
- аналіз стану містобудування на території району, організація, розроблення, проведення експертизи і забезпечення затвердження в установленому порядку генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації;
- координація діяльності суб’єктів містобудування щодо комплексного розвитку територій, забудови населених пунктів на території району, поліпшення їх архітектурного вигляду;
- забезпечення додержання законодавства у сфері містобудування та архітектури, державних стандартів, норм і правил, регіональних правил забудови населених пунктів, затвердженої містобудівної документації, здійснення контролю за їх реалізацією;
- забезпечення в межах своїх повноважень охорони, контролю за використанням пам’яток архітектури і містобудування, палацово – паркових, паркових та історико – культурних ландшафтів.

Останнє оновлення на Середа, 10 травня 2017, 10:03