img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Майбутнє поруч з нами! – Віталій Бунечко про мобільний додаток «Дія» PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 07 лютого 2020, 15:02

Державою в смартфоні цьогоріч зможуть скористатися більше 9,5 мільйонів українців. Про це говорили під час презентації мобільного додатку «Дія» та національної онлайн-платформи «Дія. Цифрова грамотність».

 

Додаток презентовано, сьогодні, 6 лютого, Міністерством цифрової трансформації України за участі Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та представників органів державної влади.

 

Презентацію мобільного додатку «Дія» відвідав і голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

«Велика подяка команді розробників мобільного додатку «Дія» – Міністерству цифрової трансформації. Впевнений, що із запуском в Україні «Дії» перед нами відкриваються нові можливості та досяжні перспективи. Майбутнє поруч з нами!», – зазначив голова ОДА.

Як зазначають у Мінцифри, «Дія» – це мобільний додаток, покликаний зберігати всі необхідні документи в електронному вигляді.

 

У першу чергу буде запущено електронні посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

«Дія. Цифрова грамотність» – це перша національна онлайн-платформа, що допоможе українцям освоїти базові цифрові навички, батькам захистити дітей від небезпеки в Інтернеті, а вчителям – робити уроки ще цікавішими за допомогою онлайн-інструментів», – йдеться у повідомленні Міністерства.

Нагадаємо, що у презентації Мобільного додатку «Дія» взяв участь Президент України Володимир Зеленський.