Голова ОДА Віталій Бунечко ініціює проведення аудиту у всіх лісгоспах області PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Вівторок, 13 серпня 2019, 11:33

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко ініціює проведення аудиту у всіх лісових господарствах області.

Про це він сказав 12 серпня, під час наради в місті Олевськ щодо незаконного видобутку бурштину, яку провів Президент України Володимир Зеленський.

«До мене звернулися громадські організації щодо корупції у державних підприємствах, і, зокрема, у Попільнянському лісгоспі. Хочу ініціювати, пане Президенте, аудит всіх лісових господарств», – зазначив Віталій Бунечко.

Крім того, голова ОДА додав, що інформацію стосовно можливої корупції в Попільнянському лісовому господарстві обов’язково буде передано до відповідних правоохоронних органів.

Нагадаємо, що Віталія Бунечка, як нового голову Житомирської ОДА, представив 12 серпня Президент України Володимир Зеленський у Олевському районі.