img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Понад 3 тисячі жителів області разом із керівництвом держави й області визначили перспективи розвитку Житомирщини PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 13 березня 2019, 11:26

Понад 3 тисячі жителів області разом із Президентом України Петром Порошенком визначили перспективи розвитку області.

 

«Дякую 50 головам ОТГ Житомирщини, які звернулися з вимогою продовження децентралізації як однієї з головних реформ у державі. Це не просто формальність. Це прояв командної роботи, потужної підтримки децентралізації на місцях. Ми з вами сьогодні бачимо, скільки таланту і енергії в наших громадах. Фактично, немає громади, де б не було людей, здатних зробити щось особливе, унікальне, конкурентоспроможне. Тут присутні люди, які люди, які змінюють Житомирщину і всю Україну. Разом ми зможемо зробити нашу державу успішною країною заможних і щасливих людей!», – сказав Петро Порошенко.

 

 

«Житомирщина в лідерах децентралізації. Тут немає жодного району, де не створили б ОТГ. Крім цього, Житомир першим серед обласних центрів і міст обласного значення пішов в об’єднання і приєднав до себе сільську громаду. Майже 70% території покриті  громадами, у яких проживає майже 70% населення області. Житомирщина – це яскравий приклад змін, які відбуваються в країні», – сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

 

У найближчі 3 роки на Житомирщині реалізують понад 700 проектів – освітлення вулиць, утеплення шкіл, будівництво садочків, реконструкції спортивних та культурних об’єктів та інші.

 

«Рада регіонального розвитку Житомирщини визначила наші пріоритети. До цього ми провели обговорення в обֹ’єднаних територіальних громадах, тому цей перспективний план по-справжньому від громади», – сказав голова ОДА Ігор Гундич.

 

Участь у засіданні Ради регіонального розвитку також взяли міський голова Сергій Сухомлин та голова обласної ради Володимир Ширма.