Понад 700 проектів реалізують на Житомирщині у найближчі 3 роки – Ігор Гундич представив Перспективний план розвитку PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Середа, 13 березня 2019, 11:04

Перспективний план розвитку Президенту України Петру Порошенку представив сьогодні, 11 березня, голова ОДА Ігор Гундич під час засідання Ради регіонального розвитку Житомирщини.

«Перспективи Житомирщини величезні! Понад 700 проектів – від освітлення вулиць у селах, які того не мали, до будівництва серйозних об’єктів – включає проект Перспективного плану розвитку Житомирщини на 2019-2021 роки. Чи могла колись раніше Житомирська область дозволити собі спрямувати 30 мільйонів гривень, щоб реконструювати театр у районному центрі? Ні! Часто проекти перетворювалися на довгобуди і так і не добудовувалися. Проте нині ми впевнені, що навіть проекти-масштаби, які передбачені у плані, будуть реалізовані», – сказав Ігор Гундич.

Також він додав, що Житомирщина готова співфінасувати проекти із обласного бюджету, міських бюджетів і бюджетів громад.

«Співфінансування – це гарантія, що нам разом їх вдасться реалізувати так, як вдається реалізовувати головну реформу децентралізації. Пане Президенте, дякуємо Вам за підтримку і за ті символи змін, які ми всі разом змогли втілити на Житомирщині. Зі свого боку запевняю: Житомирщина підтримує вас. Разом збудуємо успішну країну щасливих людей», – додав Ігор Гундич.