Житомирщина – яскравий приклад змін, які відбуваються в країні, – Геннадій Зубко PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Середа, 13 березня 2019, 11:00

На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко на засіданні Ради регіонального розвитку Житомирщини, 11 березня.

«Сьогодні на Раді регіонального розвитку говоритимемо про успіхи, які вдалося досягти завдяки децентралізації та амбітні плани на майбутнє. Житомирщина в лідерах децентралізації. Тут немає жодного району, де не створили б ОТГ. Майже 70% території покриті  громадами, у яких проживає майже 70% населення області», – сказав Геннадій Зубко.

Також Віце-прем’єр-міністр зауважив, що Житомир був першим обласним центром, який утворив об’єднану територіальну громаду. І це нові можливості для розвитку.

«Житомирщина – це яскравий приклад змін, які відбуваються в країні», – запевнив Геннадій Зубко.