Зараз на сайті:

Захід в КВІ PDF Друк
Середа, 01 липня 2015, 09:35

24 червня 2015 року Брусилівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було підготовлено та проведено на базі КП при КВІ захід. Заходом охоплено 7 осіб.
В ході проведеного заходу з особами, які перебувають на обліку КВІ було проведено відео-лекторій на тему: «Як захистити себе від туберкульозу», проведено анонімне анкетування.
З особами обговорювались питання негативного впливу шкідливих звичок на організм людини, питання дотримання особистої гігієни, ведення здорового способу життя, тощо. Було зазначено, що дотримуючись необхідних правил особистої гігієни, ведення здорового способу життя можна убезпечити себе від небезпеки зараження цим тяжким захворюванням.

Останнє оновлення на Середа, 01 липня 2015, 14:37