Свято молодості і пісень. PDF Друк
Четвер, 02 липня 2015, 08:39

Дорога в молодість- мов стежка до криниці
Це неповторний, щедрий долі дар.
Черпай снагу з цілющої скарбниці,
І не втрачай довіку юних чар.
Молодість- неповторна пора в житті кожної людини. Вона веде в світ романтики, великих дерзань, в світ пошуків і відкриттів. І саме в молоді літа відкриваються можливості, захоплення, проявляються таланти та здібності.
      Цієї останньої святкової неділі червня в районному Будинку культури жителі Брусилова мали змогу насолодитися змістовним конкурсом-концертом, де змагалися юні таланти нашого району. Де на високому рівні звучали пісні про рідний край, про Україну, про любов та дружбу, про мрії та кохання.
У конкурсі брали участь по три команди по три учасники. Перша команда від районної організації Всеукраїнського громадського об’єднання «Свобода» - голова Присяжнюк Василь Миколайович. В цій команді співали Майстренко Марія, Майстренко Любов та дует у складі Нурімової Ольги та Кирилюк Вікторії. Другою командою опікувалась довірена особа в Брусилівському районі народного депутата Павла Дзюблика Світлана Левицька. До цієї команди ввійшли Діна Красуленко, Раїса Стаднюк та Наталія Скуратівська. Третю команду від Олександра Вареника та об’єднання «Самопоміч» представляли Тарас Порицький, Віталій Лясоцький і Світлана Беєтреу. Представники громадських організацій, які опікувались командами виступили в ролі спонсорів та суддівського журі. А судити таланти Брусилівщини ох і нелегка справа.
      Всі учасники виконували по дві пісні. У першому відділенні звучали україномовні пісні, це пісні українських композиторів та народні пісні. Виконавці з завданням справились на відмінно. Друге відділення складали пісні на вибір конкурсантів з репертуару улюблених спікав.
      Приємним подарунком для глядачів був виступ Тетяни Якимчук з с. Соловіївки, що подарувала свої пісні в перерві між конкурсами. Суддівській раді складно було виявити найкращого виконавця, тому одностайно вирішили оголосити переможцями всіх. Глядацьке журі з цим радісно погодилось, бо наші юні таланти найкращі. Всі учасники фестивалю були нагороджені цінними призами та подарунками, а святковий вечір продовжила молодіжна дискотека.