В гості до Брусилівських міліціонерів завітали вихованці з ЦДЮТ «Мрія» PDF Друк
Середа, 08 липня 2015, 08:01

Днями Брусилівський райвідділ міліції відкрив свої двері для гостей з районного центру дитячої та юнацької творчості «Мрія». Адже в наш час особлива увага приділяється правовому вихованню молоді, формуванню в неї поваги до закону.Маленьких гостей, разом з вихователями та викладачами правоохоронці зустріли біля чергової частини міліції, звідки всі разом попрямували на подвір’я райвідділу.
Діти з цікавістю вирушили на незвичайну екскурсію: нікому з них раніше не доводилося бувати в міліції, отож вражень і емоцій було безмір. Спершу гостям провели невеличкий екскурс по роботі міліціонерів, розповіли про характер роботи, показали місце, де раніше функціонував ізолятор тимчасового тримання, а також «експонати» спецмайданчика, де стоять авто, а вірніше – те, що від них залишилося після ДТП.
- Побачене краще, ніж будь-які повчальні бесіди, і ми маємо надію, що це спонукає дітей дотримуватися Правил дорожнього руху. – відзначив старший інспектор ВДАІ Олексій Гриб.
   Далі екскурсію продовжив помічник начальника райвідділу з кадрового забезпечення Валерій Янковець ознайомивши присутніх із спецзасобами й «арсеналом» брусилівських правоохоронців. Діти могли не тільки почути про різні види вогнепальної зброї, а й побачити її на власні очі та потримати в руках. Найбільше враження на школярів справили спецзасоби, якими користуються правоохоронці, особливо коли кожному бажаючому дозволили приміряти бронежилет, захисний шолом та відчути себе у ролі справжнього міліціонера.
Потому, доки школярів провели до тиру, де вони мали можливість побачити гільзи, мішені та уявити себе в ролі професіональних снайперів, на подвір’я вже прибула службова машина даївців, яка викликала у дітей справжній шквал емоцій. Старший інспектор ВДАІ Олексій Гриб дозволив дітлахам сісти до автомобіля і навіть увімкнути проблискові маячки та сирену, отож тут маленькі гості відчули себе даівцями з популярних серіалів.
- Усі ми знаємо, що світогляд людини починає формуватись у дитинстві, – коментує начальник райвідділу Сергій Цівончук. – Власне, ми й організували цю зустріч, щоб сприяти становленню правосвідомості, відповідальності юних жителів селища. А ще ми хотіли розповісти їм про нашу роботу. Ми сподіваємося, що ця зустріч була не тільки пізнавальною, а й корисною для дітей. Можливо, хтось із них опісля захоче стати правоохоронцем.
А на завершення було традиційне фото маленьких гостей з правоохоронцями на подвір’ї райвідділу та слова вдячності за правові знання та нові враження від проведеної екскурсії.

Дарина Борисова
Брусилівський РВ УМВС