Фестиваль у Костовцях PDF Друк
Середа, 15 липня 2015, 13:09

11 липня у Костовцях відбувся третій ягідний фестиваль «Брусвяна – Україна»Фестиваль було організовано на високому професійному рівні. Зі всієї України з’їхалися фахівці в галузі селекції рослин.
Цікаві семінари, екскурсії, виставки - продажі, конкурси, концерти, акції, майстер-класи, ігри та забави чекали на учасників фестивалю.
Почесними гостями фестивалю були герой України Олександр Омельченко, народний депутат України Павло Дзюблик, голова адміністрації Олег Ніколайчук, заступник голови районної ради Лариса Філоненко, представники Житомирської обласної державної адміністрації, керівники районних громадських організацій та багато інших.
         Жителі району та гості мали нагоду побачити та придбати різні рослини як товариства «Брусвяна» так і інших розсадників України.
         2015 рік для «Брусвяни» є знаковим, адже вже 10 років як товариство працює на професійному ринку, а в 2011 році їх визнано найкращим розсадником ягідних рослин в Україні. На даний час жоден розсадник не має такого асортименту ягідних як «Брусвяна», про це наголосив в своєму виступі голова адміністрації Олег Ніколайчук. Керівник району також побажав Дмитрієвій Ліліані В’ячеславівні – директору товариства з обмеженою відповідальністю «Брусвяна» та її команді процвітання, розвитку на натхнення в їх роботі.