Громади, які є прикладом по оздоровленню дітей. PDF Друк
Середа, 15 липня 2015, 13:44

Одним із стратегічних завдань державної політики у сфері соціального захисту громадян України є реалізація права дитини на оздоровлення і відпочинок, а турбота про здоров’я дітей і молоді є одним з основних показників ставлення держави до власного майбутнього.
    Тому пріоритетним завданням, яке стоїть перед Брусилівською райдержадміністрацією під час літнього оздоровлення та відпочинку дітей 2015 року - є збереження та відновлення їх здоров'я, життєвих сил, запобігання бездоглядності, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей у канікулярний час.

З відсутністю фінансування з державногобюджету в порівнянні з попередніми роками, фактично, витрати на організацію оздоровлення та відпочинку дітей покладено лише на місцеві бюджети.
Мені приємно відмітити, що Водотиївська сільська рада вже виділила 12 000 грн. і троє дітей, позбавлених батьківського піклування проходять курс лікування у дитячомуоздоровчому закладі санаторного типу «Дзвіночок» на базі Центру (с. Дениші Житомирського району). Депутатським корпусом Брусилівської селищної ради виділено 95 000 грн. для придбання 23 путівок для оздоровлення дітей в ДОЗ «Дзвіночок», що буде проходити з 21 липня по 10 серпня. Рішенням виконкому Ставищенської сільської ради було прийнято рішення від 30.06.2015 № 33, що при зверненні громадян будуть закуповуватись путівки до дитячих оздоровчих закладів.
Звертаюсь до сімей, які першочергово потребують допомоги (малозабезпечених, багатодітних, опікунських, прийомних, учасників антитерористичної операції) підвідомчої території Ставищенської сільської ради, пишіть заяви на виконком з проханням оздоровотити вашу дитину.
 Отож, шановні депутати всіх сільських рад, які ще не прийняли рішення щодо оздоровлення дітей пільгових категорій у 2015 році, нехай це буде прикладом для вас і поштовхом для прийняття рішення на благо нашого майбутнього.

Начальник відділу у справах
сім’ї, молоді та спорту
райдержадміністрації                                                                 Н.В.Алфіменкова