Яка доля чекає на маленьку дівчинку? PDF Друк
Понеділок, 27 липня 2015, 11:19

Майже місяць соціальні служби району, медики, правоохоронці, ЗМІ займаються подальшою долею двох-річної Ріти Макарено. Як відомо, мати дитини дозволила взяти дочку своїй знайомій на ім’я Ганна, жительці Закарпатської області, яка нібито пообіцяла, що відвезе її до київського зоопарку. Лише через тиждень дівчинку знайшли на Львівщині, в одному з готелів містечка Стрий.
На даний час працівниками служби у справах дітей Брусилівської райдержадміністрації підготовлено та подано позов про позбавлення батьківських прав горе - матері. Яка в свою чергу активно намагається повернути дитину в сім’ю.
Ріта Макаренко перебуває в дитячому відділенні Брусилівської ЦРЛ, про її здоров’я піклуються медики та соціальна служба району.

Спеціаліст сектору з питань опіки,
піклування та усиновлення дітей
служби у справах дітей
райдержадміністрації                                                           М.П.Шарамко