Нагороди знаходять своїх героїв PDF Друк
Вівторок, 28 липня 2015, 10:26

Він за призначенням спаситель душ людських.
В тяжку хвилину допоможе, підтримає,
надасть пораду слушну, не обійде чужого горя.
В хвилину вільну від роботи, для храму він картини пише,
а ще письмо святе перекладає
та рідну неньку Україну він щиро любить і про її дбає.
Поглянеш в очі – то добра криниця невичерпна,
з якої пити може кожен прихожан.
Похвал людських не дуже полюбляє,
бо скромний по життю він є та це його лиш прикрашає.
В любові виховані діти, дружина – вірний та надійний друг,
лишень така сім’я щасливою буває,
що з Богом та любов’ю проживає.
         Ці рядки про отця Юрія Пінчука - настоятеля храму святого Архистратига Михаїла, що в селі Хомутець.
26 липня в храмі було людно. Крім місцевих віруючих та прихожан отець Юрій зустрічав його високопреосвященство архієпископа Житомирського і Овруцького Ізяслава, настоятеля парафії протоієрея Олега Романину, священників благочиння та протоієрея Михайла з Попільнянського району. Цей день об’єднав кілька приємних подій. Насамперед урочисте богослужіння на честь Собору архангела Гавриїла, а ще вручення отцю Юрію почесної нагороди - медалі «За жертовність і любов до України».
З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета в Українській Православній Церкві Київського Патріархату засновано нову церковну нагороду - медаль "За жертовність і любов до України". Цією медаллю нагороджуються люди, які проявили активну громадянську позицію, героїзм, самопожертву під час подій Революції Гідності, у захисті Батьківщини на Донбасі та в Криму, а також за волонтерську діяльність та допомогу Збройним силам, Національній гвардії, добровольчим батальйонам та іншим військовим формуванням України.
Наш земляк – отець Юрій є одним із активних волонтерів району, який зі своїми прихожанами неодноразово займався збором продуктів для армії, а ще передав власний автомобіль для українських бійців, які захищають Україну на сході.

З високою нагородою благочинного щиро вітав протоієрей Михайло, який постійно підтримує українських військових і вже більше двадцяти разів побував з допомогою на сході України. Він закликав єднатися у спільній молитві за мир в Україні.

Всі учасники служби Божої об’єдналися у молитві за мир в Україні, за українську армію та за процвітання нашої незалежної держави. По завершенню нагородження священнослужителі відвідали могилу загиблого в зоні АТО - Стельмаха Олександра та вшанували його пам'ять хвилиною мовчання.
Голова адміністрації, районна рада приєднується до всіх вітань, що звучали в адресу отця Юрія та бажають здоров’я і натхнення у його трудах, нехай Бог оберігає таких людей та благословляє на благі діла, а всім українцям миру.

Завідувач сектору інформаційної
діяльності та комунікацій з
громадськістю апарату
райдержадміністрації                                                                    Л.В. Павлюк