Оздоровлення у ЧАЙЦІ. PDF Друк
Середа, 29 липня 2015, 10:37

Дякуючі кропіткій праці голови районної державної адміністрації Олега Леонідовича Ніколайчука та голови районної ради Анатолія Леонідовича Шишковського, 61 дитина з сімей, які першочергово потребують підтримки від держави, оздоровлюються у дитячих оздоровчих закладах області. Із районного та місцевих бюджетів (Водотиївського, Ставищенського, Брусилівського) виділено 215 500 грн. на оздоровлення дітей. З них 26 дітей оздоровлюється у дитячому оздоровчому закладі санаторного типу „Дзвіночок” на базі Центру с.Дениші. 35 дітей 27 липня відбули на оздоровлення до ДОЗ „Чайка” Андрушівської районної ради.
         Будучи присутньою на сесії Ставищенської сільської ради, я була приємно вражена небайдужістю депутатів, їхнім бажанням допомогти тим сім’ям, які особливо цього потребують. Більше того: депутати за власні кошти допомогли зібрати речі першої необхідності для перебування у оздоровчому закладі окремим дітям.
         Мені б дуже хотілося, щоб до гарної справи, щодо придбання путівок для оздоровлення дітей, долучались громади всіх сільських рад і при можливості виділяли кошти, як це зробили депутати Водотиївської, Ставищенської та Брусилівської ради.

Начальник відділу у справах
сім’ї, молоді та спорту
райдержадміністрації                                                 Н.В. Алфіменкова