РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 21.11.2019 № 182 PDF Друк
Вівторок, 10 грудня 2019, 16:23

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

21.11.2019                                                                                                        № 182

Про призначення державної

соціальної  допомоги

малозабезпеченим сім'ям

Відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям”,    п. 2  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від   29.01.2003 № 117 „Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги” (зі змінами) та розглянувши протокол засідання районної комісії з питань державної  соціальної  допомоги малозабезпеченим сім'ям та Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб,  які мають право на пільги від 21.11.2019 № 26:

1. Затвердити протокол засідання районної комісії з питань  державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та Єдиного державного автоматизованого  реєстру осіб,   які   мають  право на пільги   від 21.11.2019  № 26 (протокол додається).

2.  Призначити державну соціальну допомогу  Михайлівській   Наталії   Григорівні, жительці  с. Яструбенька Брусилівського району Житомирської області.

Перший  заступник  голови

райдержадміністрації            /підпис існує/                          Олександр НЕНЮК