РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 12.11.2019 №175 PDF Друк
Вівторок, 10 грудня 2019, 15:42

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

12.11.2019                                                                                                    №175

Про надання матеріальної

допомоги

Відповідно до ст. ст. 6, 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення 29 сесії 7 скликання Брусилівської районної ради від 19.12.2018 № 357 «Про Програму соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення операції Об’єднаних сил на територію Брусилівського району та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур району, що брали участь у антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил, у 2019 році» та «Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету для здійснення соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення операції Об’єднаних сил на територію Брусилівського району та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур району, що брали участь у антитерористичній операції та операції  Об’єднаних сил»,  розглянувши заяви учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, враховуючи пропозиції комісії з питань матеріальної допомоги (протокол від 12.11.2019 № 7):

1.Надати грошову допомогу за рахунок коштів  районного бюджету:

Прізвище, ім’я та по батькові,

місце проживання

7.

Тимошенку Сергію Володимировичу

1000,0

2.Відділу фінансів райдержадміністрації виділити управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації   кошти в сумі 7000,0 грн. для надання грошової допомоги вищезазначеним громадянам.

Перший заступник голови

райдержадміністрації             /підпис існує/                         Олександр НЕНЮК