РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 06.11.2019 № 171 PDF Друк
Понеділок, 09 грудня 2019, 17:43

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

06.11.2019                                                                          № 171

Про перенесення робочих

днів у 2020 році

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.10.2019 №995-р «Про перенесення робочих днів у 2020 році», з метою створення сприятливих умов для святкування у 2020 році 7 січня – Різдва Христового, а також забезпечення раціонального використання робочого часу:

1. Перенести у порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2020 році для працівників  апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, робочі дні з:

понеділок 06 січня – на суботу 11 січня.

2. Рекомендувати керівникам районних установ та організацій, виконкомам Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад (за винятком органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної  казначейської служби та банківських установ), визначити режим роботи підпорядкованих їм структур відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.10.2019 № 995-р «Про перенесення робочих днів у 2020 році».

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Павлюк Л.В.

Перший заступник голови

райдержадміністрації             /підпис існує/                           Олександр НЕНЮК