РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 18.09.2019 № 152 PDF Друк
Середа, 09 жовтня 2019, 16:03

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

18.09.2019                                                                               № 152

Про призначення державної

соціальної  допомоги

малозабезпеченим сім'ям

Відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям”,    п. 2  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від   29.01.2003 № 117 „Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги” (зі змінами)  та  розглянувши протокол засідання районної комісії з питань державної  соціальної  допомоги малозабезпеченим сім'ям  та Єдиного державного автоматизованого  реєстру  осіб,  які мають право на пільги від 18.09.2019 № 21:

1.  Затвердити протокол засідання районної комісії з питань  державної   соціальної   допомоги  малозабезпеченим сім'ям  та Єдиного державного автоматизованого  реєстру осіб,   які   мають  право на пільги   від 18.09.2019  № 21 (протокол додається).

2.  Призначити  державну соціальну допомогу громадянам   згідно додатку.

Перший  заступник  голови

райдержадміністрації         /підпис існує/                         Олександр НЕНЮК

до розпорядження  голови

Брусилівської районної

18.09.2019  № 152

Призначити державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям ( Закон України  від 01.06.2000 № 1768-ІІІ ):

1)     Дзюбенко  Галині   Іванівні   - смт. Брусилів

Зменшення на 50 %   згідно п. 17  Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги  малозабезпеченим сім’ям  (невикористання сім’єю можливостей знаходження додаткових джерел для існування);

2)     Сидоренко  Христині  Михайлівні  - смт. Брусилів;

3)     Ушко Ірині  Василівні  -  смт. Брусилів.

Начальник    управління  праці та

соціального захисту населення

райдержадміністрації            /підпис існує/                   Андрій МАЙСТРУК