РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 17.09.2019 № 150 PDF Друк
Середа, 09 жовтня 2019, 15:56

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

17.09.2019                                                                                                        №  150

Про влаштування дитини-сироти

Білоцького А.М. до дитячого будинку

сімейного типу Тарасюк

На виконання статей 6, 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»,  відповідно  до Положення про дитячий будинок сімейного типу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 № 564, на підставі заяви громадян Тарасюк Н.О. та Тарасюка С.Р., з метою поліпшення становища дитини - сироти Білоцького А.М.:

1. Влаштувати з 17 вересня 2019 року на виховання та спільне проживання до дитячого будинку сімейного типу Тарасюк дитину-сироту Білоцького Андрія Миколайовича, 01.09.2002 р.н.

2.   Покласти персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток неповнолітнього Білоцького Андрія Миколайовича на батьків-вихователів  Тарасюка С.Р. та Тарасюк Н.О.

3.  Службі у справах дітей райдержадміністрації:

1) Підготувати проект договору про влаштування неповнолітнього на виховання та спільне проживання до дитячого будинку сімейного типу Тарасюк.

2) Здійснювати контроль за умовами проживання та виховання дитини.

3)  Щорічно до 17 вересня готувати звіт про стан виховання, утримання і розвитку дитини в сім’ї.

4. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації здійснювати призначення та виплату державної соціальної допомоги на дитину, грошового забезпечення одному з батьків-вихователів у межах видатків, передбачених у державному бюджеті, щомісяця до 20 числа.

5. Відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації забезпечити щорічно пільговим оздоровленням вихованця дитячого будинку сімейного типу Білоцького Андрія Миколайовича.

6. Рекомендувати службі у справах дітей, сім’ї та молоді Брусилівської селищної ради:

1) Забезпечити соціальний супровід дитячого будинку сімейного типу Тарасюк, надати  комплекс послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування даної сім’ї.

2) Щороку до 16 вересня подавати службі у справах дітей райдержадміністрації звіт про виконання плану соціального супроводу дитини в сім’ї.

7. Рекомендувати Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Брусилівської селищної ради:

1) Закріпити за дитиною дільничного лікаря, забезпечити проходження двічі на рік медичного огляду та здійснення диспансерного нагляду.

2) Подавати щороку до 16 вересня службі у справах дітей райдержадміністрації звіт про стан  здоров’я  дитини, дотримання батьками -вихователями рекомендацій лікаря.

8. Рекомендувати відділу освіти та спорту  Брусилівської селищної ради:

1) Забезпечити реалізацію права дитини на здобуття  загальної середньої освіти, а у разі потреби - забезпечити індивідуальне навчання.

2) Щорічно до 16 вересня подавати службі у справах дітей райдержадміністрації звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність шкільного одягу та шкільного приладдя, систематичне відвідування уроків та своєчасність і якість виконання домашніх завдань, відвідування дитиною гуртків, секцій, позашкільних заходів, участь батьків у вихованні дитини.

9. Рекомендувати  Брусилівському відділенню поліції Коростишівського відділу поліції  Головного управління Національної поліції в Житомирській області забезпечити щорічно до 16 вересня надання дільничним інспектором поліції, який закріплений за с.Хомутець, службі у справах дітей райдержадміністрації звіту про відсутність чи наявність проявів асоціальної поведінки з боку батьків - вихователів та дитини, яка влаштована до дитячого будинку сімейного типу.

10. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник  голови

райдержадміністрації             /підпис існує/                             Олександр НЕНЮК