РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 30.08.2019 № 140 PDF Друк
Середа, 11 вересня 2019, 14:01

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

30.08.2019                                                                                                          № 140

Про затвердження Інструкції з

документування управлінської

інформації в електронній формі

та організації роботи з електронними

документами в діловодстві, електронного

міжвідомчого обміну та Інструкції з

діловодства в районній державній

адміністрації у новій редакції

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  постанови  Кабінету  Міністрів України від 17 січня 2018 року № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності», з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 375 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 року № 950 і від 17 січня 2018 року № 55»:

1. Затвердити Інструкцію з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну, що додається.

2. Затвердити Інструкцію з діловодства в районній державній адміністрації у новій редакції, що додається.

3. Інструкція з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну вступає в дію з моменту запровадження в райдержадміністрації документування управлінської інформації із застосуванням кваліфікованого електронного підпису, кваліфікованої електронної печатки та електронної позначки часу за винятком розділу II, який вступає в дію з моменту затвердження цієї Інструкції.

4.Структурним підрозділам районної державної адміністрації в місячний термін привести власні нормативно-правові акти у відповідність з цим розпорядженням.

5.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 10.10.2018 № 253 «Про затвердження Інструкції з  діловодства в районній державній адміністрації».

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Павлюк Л.В.

Перший заступник голови

райдержадміністрації            /підпис існує/                               Олександр НЕНЮК