РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 30.08.2019 № 139 PDF Друк
Середа, 11 вересня 2019, 13:57

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

30.08.2019                                                                                                           № 139

Про  внесення змін до розпорядження

голови райдержадміністрації

від 04.09.2018  №  218

У зв’язку з кадровими змінами в структурних підрозділах  райдержадміністрації, установах району  та з метою забезпечення призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам:

1.Внести зміни в додаток до розпорядження голови райдержадміністрації від 04.09.2018 № 218 «Про затвердження нового складу комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»:

1) Вивести зі складу комісії Біленьку Ольгу  Валеріївну,  Липко Людмилу  Анатоліївну та Невмержицьку Валентину Миколаївну.

2) Ввести до складу  комісії  Волинець  Тетяну  Володимирівну –  завідувача Брусилівського сектору обслуговування громадян (Сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Житомирській області та  Мороз  Ганну  Василівну  - психолога КУ «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Брусилівської селищної ради» як  членів  комісії (за згодою).

Перший  заступник  голови

райдержадміністрації         /підпис існує/                                Олександр НЕНЮК