РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 04.04.2019 № 60 PDF Друк
Четвер, 16 травня 2019, 14:45

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

04.04.2019                                                                                                           № 60

Про завершення опалювального

сезону 2018-2019 років

Відповідно до Законів України «Про теплопостачання», «Про житлово - комунальні послуги», п.5 Правил надання послуг централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2005 року № 630,  у зв’язку із суттєвим покращенням погодних умов та стрімким зростанням температури зовнішнього повітря особливо у нічний час (середньодобова температура повітря на протязі трьох діб вище  +8о С):

1.Рекомендувати Брусилівському селищному та Ставищенському сільському головам, керівникам підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності та підпорядкування:

1) Завершити з 06 квітня 2019 року опалювальний сезон 2018 – 2019 років у всіх установах, організаціях, підприємствах  району, дитячих, дошкільних, загальноосвітніх закладах та лікувальних установах.

2) Видати відповідні накази, розпорядження про завершення опалювального сезону 2018 – 2019 року, виходячи з кліматичних умов.

3) Провести до 06 квітня 2019 року стовідсоткові розрахунки за спожиті енергоносії.

4) До 15 квітня 2019 року розробити, затвердити та подати відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації  для узагальнення заходи щодо підготовки до опалювального сезону 2019 – 2020 років.

2. Рекомендувати Брусилівській дільниці Попільнянського відділення ПАТ «Житомиргаз» провести відключення від газопостачання споживачів в термін, зазначений в пункті 1.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

райдержадміністрації   /підпис існує/                                    Олександр НЕНЮК