РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 29.03.2019 № 54 PDF Друк
Вівторок, 09 квітня 2019, 14:31

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

29.03.2019                                                                                                            № 54

Про внесення змін до

розпорядження голови

від 19.09.2005 № 282

Відповідно до розпорядження голови Брусилівської районної державної адміністрації від 23.01.2013 № 21 «Про зміну найменувань структурних підрозділів та затвердження структури районної державної адміністрації», у зв’язку з кадровими змінами в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації:

1.Внести зміни в розпорядження голови Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області від 19.09.2005 № 282 «Про впорядкування виїздів за кордон та прийому іноземців посадовими особами», а саме:

1) Пункт 1 розпорядження викласти в такій редакції:

«1. Визначити координатором дій органів виконавчої влади у сфері зовнішніх зносин відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації».

2) У тексті розпорядження слова «управління економіки райдержадміністрації», «головний спеціаліст з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної, режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації» у всіх відмінках замінити словами «відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації», «головний спеціаліст з питань режимно-секретної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації» у відповідних відмінках.

Перший заступник голови

райдержадміністрації             /підпис існує/                             Олександр НЕНЮК