РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 27.03.2019 № 51 PDF Друк
Вівторок, 09 квітня 2019, 14:21

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

27.03.2019                                                                                                              № 51

Про  реалізацію інженерно-

технічних заходів цивільного

захисту

Відповідно до статті 45 Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 09.01.2014 № 6 «Про затвердження переліку об’єктів, що належать суб’єктам господарювання, проектування яких здійснюється з урахуванням вимог інженерно-технічних заходів цивільного захисту» (далі - Перелік), на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 18.03.2015 № 83 «Про реалізацію інженерно-технічних заходів цивільного захисту» та з метою проектування і реалізації інженерно-технічних заходів цивільного захисту у містобудуванні та будівництві об’єктів:

1.Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації:

1) На стадії погодження завдань на проектування схем планування території, генеральних планів населених пунктів району та іншої містобудівної документації враховувати розробку інженерно-технічних заходів цивільного захисту.

2) Забезпечити розгляд та погодження у встановленому порядку завдань для проектування розділу «Інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони)».

2. Рекомендувати виконкомам Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад:

1)  Забезпечити дотримання вимог нормативних і законодавчих актів з питань реалізації та впровадження інженерно-технічних заходів цивільного захисту у містобудуванні (містобудівної документації) та під час будівництва об’єктів (проектної документації).

2) Передбачити на стадії формування завдань на проектування схеми планування території, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації інженерно-технічні заходи цивільного захисту.

3) Передбачити на стадії формування містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки (завдання на проектування) об’єктів, визначених у Переліку, необхідність розроблення у складі проектної документації розділу «Інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони)».

4) Провести відповідну інформаційно – роз’яснювальну роботу серед проектних установ і організацій району.

5) Інформувати про виконання розпорядження відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації щороку до 20 грудня.

3. Рекомендувати Брусилівському районному сектору УДСНС України у Житомирській області:

1) Забезпечити в установлені законодавством терміни надання завдань для проектування розділу «Інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони)» у проектній документації на будівництво об’єктів та при плануванні забудови територій.

2) Надавати проектним установам і організаціям консультативну допомогу та інформаційні послуги з питань розроблення інженерно-технічних заходів цивільного захисту.

4.Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації щороку до 25 грудня надавати райдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання даного розпорядження з проектом відповіді на управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області.

5.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 20.12.2010 № 417 «Про впровадження інженерно-технічних заходів цивільного захисту».

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

райдержадміністрації                      /підпис існує/                   Олександр НЕНЮК